FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ANDER Z KOŠÍC A TEXTILANKA „, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM, DŇA 20. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA O 15:30 HOD. V AMFITEÁTRI PRAZNOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.

Hádzanári Považskej Bystrice dohrávali doma zápas nadstavbovej časti proti Piešťanom v pozícii hosťujúceho tímu. Keďže zápas v Piešťanoch bol prerušený, nariadila ho federácia celý dohrať. V Piešťanoch však bola hala vyťažená a tak prišli tímy s riešením odohrať zápas v Považskej Bystrici.

Zápas začal v pokojnej atmosfére a bolo vidieť, že oba tímy berú zápas viac ako prípravu, než ako ostrý extraligový duel. Považská Bystrica nastúpila od úvodných minút v plnej sile a už v piatej minúte viedla vďaka dvom gólom Macháča a jednému Ivanitsu 3:0. Hostia dokázali streliť prvý gól v zápase až v siedmej minúte, no hneď z protiútoku opäť kontroval svojim tretím gólom Macháč. Obrana Piešťan v úvode duelu vôbec nefungovala a každý útok Považanov bol zakončený. Všetko tak bolo na brankárovi hostí, ktorý sám na všetko nestačil. Aj napriek veľkému množstvu skvelých zákrokov hráči Považskej Bystrice postupne náskok navyšovali. V polovici prvého dejstva to bolo 8:4 pre Považskú Bystricu. Postupne sa Piešťany dostali do zápasu a znížili dokonca len na rozdiel jedného bodu. Považská Bystrica však opäť dokázala odskočiť a do polčasu si udržiavala dvojgólový náskok. Druhý polčas začali lepšie hostia z Považskej Bystrice. Vďaka trom gólom Pupíka odskočili Piešťanom na päť gólov. Postupne však domáci opäť Považanov dotiahli a zdalo sa, že dokonca vyrovnajú . Tréner Straka tak musel zobrať oddychový čas a svojim zverencom hlasno prehovoriť do duše. Slová trénera sa prejavili aj na ploche, kde Považskobystričania zlepšili pohyb a hlavne obranu. Postupne sa vďaka gólom Tumidalského, Macháč a Vala dokázali hostia opäť od Piešťan odpútať na rozdiel piatich gólov. Považskobystričania v závere zápasu zápas kontrolovali a súper postupne strácal sily. To sa prejavilo aj na výsledku, ktorý sa vyšplhal na záverečných 22:33 pre Považskú Bystricu. Gólmi k tomu prispeli aj nádeje Považskobstrickej hádzanej Valášek a Maliar, ktorý dostali v druhom dejstve priestor sa ukázať.

Čítané 77 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...
Obec Lúky hostila pohárovú hasičskú súťaž "O zlatú prilbu" s dlhou tradíciou. Aj tento rok sa do súťaže...
V Podmaníne zažali prípravu na nový ročník 5. ligy Sever.V minulom ročníku sa Podmanín ako nováčik ligy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás