FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA -- KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER -- PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

Hádzanári Považskej Bystrice dohrávali doma zápas nadstavbovej časti proti Piešťanom v pozícii hosťujúceho tímu. Keďže zápas v Piešťanoch bol prerušený, nariadila ho federácia celý dohrať. V Piešťanoch však bola hala vyťažená a tak prišli tímy s riešením odohrať zápas v Považskej Bystrici.

Zápas začal v pokojnej atmosfére a bolo vidieť, že oba tímy berú zápas viac ako prípravu, než ako ostrý extraligový duel. Považská Bystrica nastúpila od úvodných minút v plnej sile a už v piatej minúte viedla vďaka dvom gólom Macháča a jednému Ivanitsu 3:0. Hostia dokázali streliť prvý gól v zápase až v siedmej minúte, no hneď z protiútoku opäť kontroval svojim tretím gólom Macháč. Obrana Piešťan v úvode duelu vôbec nefungovala a každý útok Považanov bol zakončený. Všetko tak bolo na brankárovi hostí, ktorý sám na všetko nestačil. Aj napriek veľkému množstvu skvelých zákrokov hráči Považskej Bystrice postupne náskok navyšovali. V polovici prvého dejstva to bolo 8:4 pre Považskú Bystricu. Postupne sa Piešťany dostali do zápasu a znížili dokonca len na rozdiel jedného bodu. Považská Bystrica však opäť dokázala odskočiť a do polčasu si udržiavala dvojgólový náskok. Druhý polčas začali lepšie hostia z Považskej Bystrice. Vďaka trom gólom Pupíka odskočili Piešťanom na päť gólov. Postupne však domáci opäť Považanov dotiahli a zdalo sa, že dokonca vyrovnajú . Tréner Straka tak musel zobrať oddychový čas a svojim zverencom hlasno prehovoriť do duše. Slová trénera sa prejavili aj na ploche, kde Považskobystričania zlepšili pohyb a hlavne obranu. Postupne sa vďaka gólom Tumidalského, Macháč a Vala dokázali hostia opäť od Piešťan odpútať na rozdiel piatich gólov. Považskobystričania v závere zápasu zápas kontrolovali a súper postupne strácal sily. To sa prejavilo aj na výsledku, ktorý sa vyšplhal na záverečných 22:33 pre Považskú Bystricu. Gólmi k tomu prispeli aj nádeje Považskobstrickej hádzanej Valášek a Maliar, ktorý dostali v druhom dejstve priestor sa ukázať.

Čítané 161 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým...
Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája...
Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef...
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás