FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Hádzanári Považskej Bystrice dohrávali doma zápas nadstavbovej časti proti Piešťanom v pozícii hosťujúceho tímu. Keďže zápas v Piešťanoch bol prerušený, nariadila ho federácia celý dohrať. V Piešťanoch však bola hala vyťažená a tak prišli tímy s riešením odohrať zápas v Považskej Bystrici.

Zápas začal v pokojnej atmosfére a bolo vidieť, že oba tímy berú zápas viac ako prípravu, než ako ostrý extraligový duel. Považská Bystrica nastúpila od úvodných minút v plnej sile a už v piatej minúte viedla vďaka dvom gólom Macháča a jednému Ivanitsu 3:0. Hostia dokázali streliť prvý gól v zápase až v siedmej minúte, no hneď z protiútoku opäť kontroval svojim tretím gólom Macháč. Obrana Piešťan v úvode duelu vôbec nefungovala a každý útok Považanov bol zakončený. Všetko tak bolo na brankárovi hostí, ktorý sám na všetko nestačil. Aj napriek veľkému množstvu skvelých zákrokov hráči Považskej Bystrice postupne náskok navyšovali. V polovici prvého dejstva to bolo 8:4 pre Považskú Bystricu. Postupne sa Piešťany dostali do zápasu a znížili dokonca len na rozdiel jedného bodu. Považská Bystrica však opäť dokázala odskočiť a do polčasu si udržiavala dvojgólový náskok. Druhý polčas začali lepšie hostia z Považskej Bystrice. Vďaka trom gólom Pupíka odskočili Piešťanom na päť gólov. Postupne však domáci opäť Považanov dotiahli a zdalo sa, že dokonca vyrovnajú . Tréner Straka tak musel zobrať oddychový čas a svojim zverencom hlasno prehovoriť do duše. Slová trénera sa prejavili aj na ploche, kde Považskobystričania zlepšili pohyb a hlavne obranu. Postupne sa vďaka gólom Tumidalského, Macháč a Vala dokázali hostia opäť od Piešťan odpútať na rozdiel piatich gólov. Považskobystričania v závere zápasu zápas kontrolovali a súper postupne strácal sily. To sa prejavilo aj na výsledku, ktorý sa vyšplhal na záverečných 22:33 pre Považskú Bystricu. Gólmi k tomu prispeli aj nádeje Považskobstrickej hádzanej Valášek a Maliar, ktorý dostali v druhom dejstve priestor sa ukázať.

Čítané 30 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás