FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom zažívajú skvelý vstup do jarnej časti druhej ligy. Z pozície nováčika sa potupne vyšplhali v tabuľke už na piate miesto a šesť kôl pred koncom súťaže atakujú najvyššie priečky. Počas veľkonočných sviatkov odohrali doma duel proti silnému Liptovskému Mikulášu. Tomu sa na jar príliš nedarí a tak sa očakával zaujímavý vyrovnaný duel.

Úvod zápasu patril hosťom z Liptova. Tí sa nakoniec osem minút po úvodnom hvizde hlavného rozhodcu Ruca dostali do vedenia. Po priamom kope sa najlepšie zorientoval v šestnástke Gerát, ktorý poslal hostí do vedenia 1:0. Následne sa do dobrých príležitostí dostali aj hráči Dubnice nad Váhom.  V 23. minúte nebezpečne vystrelil na bránu hostí Rajmond Mikuš a o štyri minúty neskôr vychytal brankár hostí v tutovke Vujoševića. V 31. minúte urobila obrana hostí hrubicu, ktorú dokázal pretaviť na vyrovnávajúci gól Jakub Krela. Po zmene strán Dubničania spresnili hru a súpera hneď od úvodu zatlačili. Rezultoval z toho gól na 2:1, ktorý strelil domáci kapitán Jakúbek. Hostia nezložili zbrane a v 62. minúte doslova pretlačili loptu za chrbát brankára Dygaňu. Rozhodcovia gól po vzájomnej dohode uznali a pripísali ho ako vlastný Denisovi Švecovi. Po tomto góle sa hra pritvrdila a rozhodca rozdal viacero žltých kariet. V závere zápasu sa podarilo domácim hráčom Dubnice nad Váhom strhnúť zápas sa na svoju stranu. V 78. minúte prekonal hosťujúceho brankára Gábriša po chybe obrany Rajmond Mikuš. Snahu Liptovského Mikuláša o vyrovnanie skomplikoval v úplnom závere Ondrek, ktorý po druhej žltej karte a následnej červenej, musel opustiť trávnik. Dubnica nad Váhom tak dokázala predĺžiť domácu neporaziteľnosť už na 10 zápasov a získala dôležité tri body.

Čítané 37 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás