FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE „ANDER Z KOŠÍC A TEXTILANKA „, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM, DŇA 20. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA O 15:30 HOD. V AMFITEÁTRI PRAZNOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom zažívajú skvelý vstup do jarnej časti druhej ligy. Z pozície nováčika sa potupne vyšplhali v tabuľke už na piate miesto a šesť kôl pred koncom súťaže atakujú najvyššie priečky. Počas veľkonočných sviatkov odohrali doma duel proti silnému Liptovskému Mikulášu. Tomu sa na jar príliš nedarí a tak sa očakával zaujímavý vyrovnaný duel.

Úvod zápasu patril hosťom z Liptova. Tí sa nakoniec osem minút po úvodnom hvizde hlavného rozhodcu Ruca dostali do vedenia. Po priamom kope sa najlepšie zorientoval v šestnástke Gerát, ktorý poslal hostí do vedenia 1:0. Následne sa do dobrých príležitostí dostali aj hráči Dubnice nad Váhom.  V 23. minúte nebezpečne vystrelil na bránu hostí Rajmond Mikuš a o štyri minúty neskôr vychytal brankár hostí v tutovke Vujoševića. V 31. minúte urobila obrana hostí hrubicu, ktorú dokázal pretaviť na vyrovnávajúci gól Jakub Krela. Po zmene strán Dubničania spresnili hru a súpera hneď od úvodu zatlačili. Rezultoval z toho gól na 2:1, ktorý strelil domáci kapitán Jakúbek. Hostia nezložili zbrane a v 62. minúte doslova pretlačili loptu za chrbát brankára Dygaňu. Rozhodcovia gól po vzájomnej dohode uznali a pripísali ho ako vlastný Denisovi Švecovi. Po tomto góle sa hra pritvrdila a rozhodca rozdal viacero žltých kariet. V závere zápasu sa podarilo domácim hráčom Dubnice nad Váhom strhnúť zápas sa na svoju stranu. V 78. minúte prekonal hosťujúceho brankára Gábriša po chybe obrany Rajmond Mikuš. Snahu Liptovského Mikuláša o vyrovnanie skomplikoval v úplnom závere Ondrek, ktorý po druhej žltej karte a následnej červenej, musel opustiť trávnik. Dubnica nad Váhom tak dokázala predĺžiť domácu neporaziteľnosť už na 10 zápasov a získala dôležité tri body.

Čítané 81 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...
Obec Lúky hostila pohárovú hasičskú súťaž "O zlatú prilbu" s dlhou tradíciou. Aj tento rok sa do súťaže...
V Podmaníne zažali prípravu na nový ročník 5. ligy Sever.V minulom ročníku sa Podmanín ako nováčik ligy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás