FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DEŇ DETÍ NA KALVÁRII, DŇA 1. JÚNA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ V KINE, V SOBOTU 1. JÚNA FILM „UGLY DOLLS“ O 15:30 HOD. A FILM „ALADIN“ O 17:30 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MDD S LASTOVIČKOU, DŇA 1. JÚNA OD 9:30 HOD. NA PARKOVISKU PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BEZHRANIČNÉ VALAŠENIE, DŇA 2. JÚNA OD 9:00 NA HORSKEJ CHATE KOHÚTKA, NOVÝ HROZENKOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 4. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA II. FOLKLÓRNY VEČER, DŇA 8. JÚNA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu 5. mája proti béčku Zlatých Moraviec a zvíťazili v ňom presvedčivo 6:1. Góly si rozdelili hneď šiesti strelci a to Gajdošík, Slávik, Čiernik, Mravec a striedajúci Borovička s Rajníkom. V stredu 8. mája privítali Považskobystričania na domácom štadióne trápiace sa Nové Mesto nad Váhom. To na jar ešte nevyhralo  a získalo len tri body za tri remízy. Aj preto vedenie klubu vymenilo pred zápasom s Považskou Bystricou trénera. 

 

 

Hráči Nového Mesta nad Váhom boli od úvodných minút aktívnejší. Považská Bystrica postupne vyrovnala hru a v 15. minúte takmer otvoril skóre Gáborík. Na center do šestnástky však nakoniec ani on a ani Gajdošík nedosiahol. V 23. minúte sa do dobrej príležitosti dostali aj hostia konkrétne Fabuš. Z vnútra šestnástky však mieril vysoko nad. V 38. minúte sa po zmätkoch v obrane hostí dostal ku strele Čiernik.  Strela nemala potrebnú razanciu a brankár hostí tak mal jednoduchú prácu. V 43. minúte sa do solídnej šance dostal opäť Adam Gáborík. Center z pravej strany však do brány nenasmeroval.  Do kabín tak išli tímy za stavu 0:0. Po zmene strán začali aktívne Považskobystričania, no paradoxne inkasovali. V 57. minúte sa po rohovom kope presadil hlavou Šupka.  Po vstrelenom sa Považskobystričania začali ešte viac tlačiť do ofenzívy a pribudli aj šance. V 59. minúte sa rútil do pokutového územia hostí Slávik a svojou strelou poriadne vystrašil brankára hostí. Následne sa lopta odrazila k Sretimu, ktorého gólovú strelu vyhlavičkoval z brány domáci obranca.  O 2 minúty neskôr nebezpečne vystrelil na bránu Nového mesta Gajdošík, no jeho strela medzi tri tyče nezapadla.  Považská Bystrica aj naďalej súpera tlačila. V 71. minúte sa oprel spoza šestnástky do lopty, no v rozhodujúcej chvíli sa pošmykol a prestrelil. V závere zápasu udreli opäť hostia. Rozhodená obrana Považskej Bystrice nepokryla nábeh Kačera, ktorý poslal hostí do dvojgólového vedenia. Nové mesto nad Váhom tak zdolalo Považskú Bystricu 2:0 a zaknihovalo prvú výhru v jarnej časti ligy.

 

Čítané 63 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Mladí rybári sa v Púchove začiatkom mája každoročne stretávajú na obľúbených pretekoch. Aj tento rok ich...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou dva zápasy v priebehu štyroch dní. Ten prvý odohrali v nedeľu...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica môžu po dlhých rokoch preniknúť do finále extraligy hádzanej. Posledná...
  Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica mohli na domácej pôde spečatiť historický postup do finále...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás