FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA -- KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER -- PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

V Dolnom Moštenci sa konal letný turnaj v malom futbale. Ten je súčasťou hodových slávností v Hornom Moštenci a má už svoju tradíciu. 

 

 

V základných skupinách boli najúspešnejšie tímy Udiče a Seoyon. Oba postúpili bez prehry priamo do semifinále. O účasť medzi top 4 tímami zabojovali medzi sebou mužstvá Diskotím, ktorý vyzval Krsného dzeci a Plevnícky Ploužáci, ktorý sa o semifinále pobili s Crvenou Zvezdou. Úspešnejšími boli nakoniec tímy Diskotím a Crvena Zvezda. Prvý semifinálový duel medzi Diskotímom a tímom Seoyon vyhral Seoyon 7:1. Druhým finalistom sa stala Udiča, ktorá porazila Crvenu Zvezdu 10:3. V zápase o tretie miesto vyhrala Crvena Zvezda nad Diskotímom 4:1. Veľké finále medzi dvomi najúspešnejšími tímami Seyon a Udičou prineislo kvalitný duel. ´Viac šťastia mali nakoniec hráči Seoyon, ktorý porazili Diskotím 5:2. Turnaj tak spoznal šampióna na rok 2019, ktorým sa stal tím Seoyon. V turnaji sa odovzdávali aj individuálne ocenenia hráčom. Najlepší brankár turnaja. Najlepším hráčom bol vyhlásený Miro Chovanec z tímu Crvena Zvezda a najlepším strelcom bol Daniel Valašík s tímu Seoyon s desiatimi gólmi.

Čítané 360 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým...
Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája...
Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef...
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás