FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BAŽANT KINEMATOGRAF V DŇOCH 19. – 22. AUGUST.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA PREDNÁŠKU „VYZUJTE SA, PROSÍM“ PO KTOREJ BUDE NASLEDOVAŤ KONCERT BRATOV GEIŠBERGOVCOV, DŇA 22. AUGUSTA O 18:00 HOD. V PARČÍKU PRI KULTÚRNEJ BESEDE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PIKNIK NA FONTÁNE „ FOOD FESTIVAL“, DŇA 24. AUGUSTA OD 10:00 HOD.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA „PINK FLOYD REVIVAL“ DŇA 28. AUGUSTA O 20:00 HOD. V NÁDVORÍ KAŠTIEĽA V DUBNICI NAD VÁHOM.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA 44. ROČNÍK TURISTICKÉHO POCHOVDU „PÚCHOVSKÝ OKRUH ZA ZDRAVÍM“, DŇA 1. SEPTEMBRA.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vstúpili do novej sezóny druhej ligy s viacerými novinkami. V uplynulej sezóne skončil nováčik druhej ligy na skvelom 7. mieste, keď nastrieľal najviac gólov a s prehľadom si zabezpečili miestenku v ďalšom ročníku druhej najvyššej súťaže.

 

 

Viacerí hráči, ktorí obliekali dres Dubnice nad Váhom z tímu počas leta odišli. Tím opustil kapitán Jakúbek, ktorý odišiel do prvoligovej Trnavy. Ďalej tím opustili Častulín, Pagáč, Žilka, Klemens, Buček, Krela, Mikuš a najlepší strelec ligy Vujoševič. Do tímu prišli útočník Hundák, Dávidík, Koleno, Gašpar, Levai a z dorastu Nosický, Hegi, Laco a Matúš.

 

Do ligy vstúpili Dubničania víťazne. V prvom kole si poradili doma s Bardejovom 1:0 a v druhom vyhrali na pôde Žilinského béčka 2:4. V treťom kole hostili hráči FK Dubnica nad Váhom doma posledný Šamorín. Zápas priniesol vyrovnaný duel v ktorom sa ako pr´vy presadili hostia. Z priameho kopu trafil do šibenice Rimarenko. O šesť minút neskôr vyrovnal Matej Vaculík a stav 1:1 vydržal až do 82. minúty. Práve v čase keď sa nad štadiónom začala búrka Dubnica zavelila do útoku a v priebehu šiestich minút nastrieľala súperovi 3 góly. Postupne sa do streleckej listiny zapísal Václav, Dávidík a Levai. Dubnica nad Váhom tak zaknihovala tretie víťazstvo v rade a dostala sa na čelo druhej ligy.

Čítané 121 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica začali prípravu na nový ročník extraligy hádzanej. Tím prešiel počas leta...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica začali nový ročník 3. ligy západ na štadióne v Lednických Rovniach....
Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vstúpili do novej sezóny druhej ligy s viacerými novinkami. V uplynulej sezóne...
Domáci badmintonový klub Racquets Púchov už niekoľko rokov organizuje pravidelný letný kemp v rámci ktorého...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás