FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BALET „DIEVČATKO SO ZÁPALKAMI“, DŇA 17. DECEMBRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT KOLLÁROVCOV, DŇA 20. DECEMBRA O 18.00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DAR PRE KRÁĽA, DŇA 22. DECEMBRA O 15:00 HOD. NA NÁDVORÍ V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT, DŇA 22. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KOSTOLE NAVŠTÍVENIA PANNY MÁRIE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA SVOJ SILVESTROVSKÝ PROGRAM, DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM, DŇA 31. DECEMBRA OD 18:00 HOD. V AREÁLI NA DVOROCH.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ZLATÁ MLADOSŤ V DUCHU VIANOC, DŇA 4. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vstúpili do novej sezóny druhej ligy s viacerými novinkami. V uplynulej sezóne skončil nováčik druhej ligy na skvelom 7. mieste, keď nastrieľal najviac gólov a s prehľadom si zabezpečili miestenku v ďalšom ročníku druhej najvyššej súťaže.

 

 

Viacerí hráči, ktorí obliekali dres Dubnice nad Váhom z tímu počas leta odišli. Tím opustil kapitán Jakúbek, ktorý odišiel do prvoligovej Trnavy. Ďalej tím opustili Častulín, Pagáč, Žilka, Klemens, Buček, Krela, Mikuš a najlepší strelec ligy Vujoševič. Do tímu prišli útočník Hundák, Dávidík, Koleno, Gašpar, Levai a z dorastu Nosický, Hegi, Laco a Matúš.

 

Do ligy vstúpili Dubničania víťazne. V prvom kole si poradili doma s Bardejovom 1:0 a v druhom vyhrali na pôde Žilinského béčka 2:4. V treťom kole hostili hráči FK Dubnica nad Váhom doma posledný Šamorín. Zápas priniesol vyrovnaný duel v ktorom sa ako pr´vy presadili hostia. Z priameho kopu trafil do šibenice Rimarenko. O šesť minút neskôr vyrovnal Matej Vaculík a stav 1:1 vydržal až do 82. minúty. Práve v čase keď sa nad štadiónom začala búrka Dubnica zavelila do útoku a v priebehu šiestich minút nastrieľala súperovi 3 góly. Postupne sa do streleckej listiny zapísal Václav, Dávidík a Levai. Dubnica nad Váhom tak zaknihovala tretie víťazstvo v rade a dostala sa na čelo druhej ligy.

Čítané 208 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica zabojovali na domácej palubovke o final four Slovenského pohára. Súperom...
Futbalisti FK Dubnica nad Váhom majú za sebou veľmi vydarenú jesennú časť v druhej najvyššej futbalovej lige....
Herná a výsledková kríza florbalistov Púchova vyvrcholila zmenou na trénerskom poste. Tréner Lamačka nahradil...
Púchovské Divadlo bolo opäť dejiskom každoročného slávnostného dekorovania majstrov motocyklového športu –...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás