FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

Druhá najvyššia futbalová liga mala počas víkendu na programe piate kolo, ktoré prinieslo viacero zaujímavých duelov. Jedným z nich bolo aj derby medzi Dubnicou nad Váhom a nováčikom ligy z Púchova. Oba tímy sú v aktuálnom ročníku na opačných póloch tabuľky. Zatiaľ čo Dubničania vedú ligu bez jediného zaváhania, hráči Púchova sa zatiaľ čo do zisku bodov trápia a sú na chvoste ligy. Aj preto chceli hráči Púchova v Dubnici bodovať.

Od úvodných minút boli hostia aktívni a vypracovali si aj viacero dobrých šancí. Dubnica však je v novom ročníku veľmi efektívna a už v štvrtej minúte duelu získala svojou bojovnosťou pokutový kop. Ten sa pískal za hranie rukou. K lopte sa postavil Štefánek, ktorý s prehľadom poslal domácich do vedenia. Zvyšok prvého polčasu priniesol kvalitný futbal s mnohými dobrými šancami na oboch stranách. Nepríjemným momentom bol stret Púchovského brankára Pilného s Dubnickým útočníkom. Brankár Púchova musel ihrisko opustiť s podozrením na otras mozgu.

 

Náhradný brankár Púchova Strelčík sa ihneď dostal do zápasu a svoj tím viackrát podržal. Po zmene strán sa obraz hry príliš nezmenil. Púchov sa aj naďalej pokúšal vyrovnať a Domáci vyrážali do rýchlych protiútokov. Gól však už diváci v tomto duely nevideli. Dubnica dokázala vyhrať už piaty duel v novom ročníku a Púchov si pripísal tretiu prehru. S jedným bodom tak je aj naďalej na chvoste tabuľky.

 

Čítané 348 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hádzanári MŠK Považská Bystrica odohrali počas víkendu prvý zápas v rámci 3. kola Challenge Cupu. Súperom...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou posledný zápas jesennej časti tretej ligy západ. Na domácom...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica nastúpili na zápas 13. kola extraligy na pôde Ružinova. Keďže...
  V bedmintone si na púchovskej pôde v rámci školských súťaží sily tento krát zmerali tri okresy....

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás