FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DNI EURÓPSKEHO KULTÚRNEHO DEDIČSTVA 2019 „POĎ NA HRAD“, DŇA 28. SEPTEMBRA OD 13:00 HOD. NA HRADE POVAŽSKEJ BYSTRICE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HOROMIL FEST, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH 26. – 29. SEPTEMBRA V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KRST 3. CD MOŠTENSKÝCH PAJTÁŠOV ,,NA MOŠTENSKEJ VEŽI“, DŇA 29. SEPTEMBRA O 15:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU O KOCÚROVI A PYŠNEJ HVIEZDE, DŇA 29. SEPTEMBRA O 16:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „UTVORTE KORIDOR:“ GORDULIČ VS KŇAŽKO, DŇA 30. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA MUZIKÁL FRIDA, DŇA 2. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT HANY ZAGOROVEJ, DŇA 6. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica majú za sebou už štyri zápasy v novom ročníku Slovenskej hokejovej ligy. Po prehre v Dubnici sa na domácom štadióne stretli s Topoľčanmi. Keďže obaja súperi začali sezónu zle, očakával sa vyrovnaný duel. Prvá tretina sa niesla hlavne v znamení vylúčených hráčov. Na strane Považskej Bystrice boli hneď štyria. Hostia sa tak dostali do tlaku, z ktorého na konci tretiny vyťažili gól na 1:0. Postaral sa o neho v presilovke Lantoš. Po zmene strán sa Považskobystričania snažili čo najskôr vyrovnať. V piatej minúte k tomu mali ideálnu príležitosť po faule Šišovského. Presilovú hru však začali nepresnou prihrávkou po buly, čo súper využil na samostatný únik a následný gol. Postaral sa o neho Slávik.  V tej istej presilovej hre padol ešte jeden gól. Tentokrát do brány Topolčian. Strela Niníka od modrej zapadla za chrbát brankára hostí a bolo 1:2.  Hráči Považskej Bystrice gól navnadil a do konca druhého dejstva dokázali vyrovnať. Vo vlastnom oslabení sa po prihrávke Rufatiho presadil Cíger.  Tretia tretina bol opäť plná vylúčených hráčov a to najmä na strane Panterov. V 50. minúte to hostia dokázali využiť na strelenie rozhodujúceho gólu. Ten strelil odchovanec Dubnického hokeja Michal Kluka.  V závere už Panteri nedokázali zápas vyrovnať a tak prehrali už štvrtý duel v rade, tentokrát 2:3.

 

Čítané 95 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Druhá najvyššia futbalová liga má za sebou už jedenásť kôl jesennej časti. Najúspešnejším tímom ligy je...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa v rámci šiesteho kola extraligy hádzanej stretli doma s Novými Zámkami....
Plavci z celého Slovenska, ale aj zahraničia sa v rámci ďalšieho ročníka súťaže Veľká cena Púchova...
Cezpoľný beh organizovaný pod záštitou Centra voľného času Včielka a odboru školstva na okresnom úrade...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás