FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DNI EURÓPSKEHO KULTÚRNEHO DEDIČSTVA 2019 „POĎ NA HRAD“, DŇA 28. SEPTEMBRA OD 13:00 HOD. NA HRADE POVAŽSKEJ BYSTRICE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HOROMIL FEST, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH 26. – 29. SEPTEMBRA V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KRST 3. CD MOŠTENSKÝCH PAJTÁŠOV ,,NA MOŠTENSKEJ VEŽI“, DŇA 29. SEPTEMBRA O 15:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU O KOCÚROVI A PYŠNEJ HVIEZDE, DŇA 29. SEPTEMBRA O 16:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „UTVORTE KORIDOR:“ GORDULIČ VS KŇAŽKO, DŇA 30. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA MUZIKÁL FRIDA, DŇA 2. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT HANY ZAGOROVEJ, DŇA 6. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica nastúpili v štvrtom kole extraligy hokejbalu doma proti súperovi z východu Slovenska Kežmarku. Pred týmto zápasom odohrali Považskobystričania len jeden duel, keďže ostatné dva s Vrútkami a Skalicou boli preložené.

Vstup do ligy hokejbalistom Považskej Bystrice nevyšiel, keď prehrali doma po predĺžení s Ružinovom. Aj preto sa chceli bielo modrý pred domácimi fanúšikmi ukázať v lepšom svetle. Hneď od úvodných minút bolo vidieť, že Považskobystričania nastúpili do zápasu s veľkým nasadením a chuťou strieľať góly. Už vo štvrtej minúte bolo 2:0, keď sa gólovo presadili Piják a Drábik. Do konca prvej tretiny padli ešte ďalšie dva góly a oba strelili hráči Považskej Bystrice. Na 3:0 Zvyšoval Kukučka a na 4:0 Piják. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Menilo sa len skóre a to výrazne. Hráči HBK Protef pridali v druhom dejstve ďalšie štyri góly. Postarali sa o ne Piják, Bujdák, Lukáč a Drábik. Tretia tretina bola ako cez kopirák rovnaká ako dve predošlé. V bráne Kežmarku skončili opäť štyri streli Považskobystričanov. Postupne sa do streleckej listiny zapísali Lipták, Bušovský, Demáček a Miške. Zápas tak skončil jednoznačným víťazstvom Považskobystričanov 12:0.

Čítané 37 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Druhá najvyššia futbalová liga má za sebou už jedenásť kôl jesennej časti. Najúspešnejším tímom ligy je...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa v rámci šiesteho kola extraligy hádzanej stretli doma s Novými Zámkami....
Plavci z celého Slovenska, ale aj zahraničia sa v rámci ďalšieho ročníka súťaže Veľká cena Púchova...
Cezpoľný beh organizovaný pod záštitou Centra voľného času Včielka a odboru školstva na okresnom úrade...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás