FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica vstúpili do Slovenskej Hokejovej Ligy sériou prehier. Výkon však v posledných zápasoch išiel hore, čo sa prejavilo aj bodovo. Po domácej výhre nad Trnavou, porazili Panteri aj Slovenskú 18tku. O deň neskôr privítali na svojom štadióne nováčika ligy z Levíc.

Na hre Považskej Bystrice bolo od úvodu vidieť sebavedomie a chuť zvíťaziť. Levice mali síce optickú prevahu, no ako prvý sa do streleckej listiny zapísali domáci. V čase 7:39 sa presadil Zlocha. O päť minút neskôr už bolo 2:0.  Peknou strelou sa prezentoval Ligas. Po zmene strán domáci odskočili už na 3 góly. Svojim druhým gólom to zariadil Zlocha. Päť minút pred koncom druhej tretiny znížili na 1:3 Mihalik, no o 30 sekúnd na to už domáci viedli opäť o tri góly. Svoj tretí gól v zápase pridal Zlocha. V poslednej minúte druhej tretiny hostia opäť znížili. V presilovke skóroval Kohut. tretie dejstvo prinieslo ešte tri góly. Najprv Božik zvýšil na 5:2, neskôr hostia vďaka Sramatymu znížili na 5:3 a v úplnom závere pečatil strelou do prázdnej brány víťazstvo Panterov kapitán Cíger. Panteri tak vyhrali už tretí zápas.

Čítané 42 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
  V bedmintone si na púchovskej pôde v rámci školských súťaží sily tento krát zmerali tri okresy....
Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica majú za sebou víkend plný zaujímavých zápasov naprieč vekovými...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás