FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA -- KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER -- PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

Florbalisti FBK Púchov majú za sebou už sedem duelov v extralige florbalu. Po úvodnej vysokej prehre v Žiline sa Púchovčanom podarilo vyhrať dva duely v rade. V posledných troch zápasoch však opäť ťahali za kratší koniec a nezískali ani bod. V siedmom kole extraligy privítali na svojej palubovke tím z Nižnej, ktorý rovnako ako Púchov potrebuje zbierať body. Do zápasu vstúpili lepšie hostia z Oravy, ktorý sa už v druhej minúte dostali do vedenia 1:0. O štyri minúty neskôr už bolo 0:2, keď sa gólovo presadil Bachan. V polovici prvého dejstva hostia odskočili už na rozdiel troch gólov, keď sa po prihrávke brankára zapísal do streleckej listiny kapitán Nižnej Medžo. Úvod druhej patril Púchovu, ktorý v druhej minúte znížil na 1:3. Gól strelil Kiačik. Púchov sa snažil aj naďalej útočiť, no v ceste mu stál skvelo chytajúci brankár Nižnej Kaššák. Hostia sa postupne dostali späť do zápasu a v polovici druhej tretiny zvýšili vďaka gólu Huja na 1:4. To hráčov Nižnej upokojilo a začali opäť dominovať. To viedlo k streleniu ďalšieho gólu, keď sa pred koncom druhej tretiny trafil do čierneho kapitán Nižnej Medžo. Záverečná tretina už drámu nepriniesla. Nižná si svoj náskok kontrolovala a pridala dokonca ešte jeden gól. Na 6:1 zvyšoval svojim tretím gólom v zápase kapitán hostí Medžo. Púchov tak prehral šrvrtý zápas v rade a v tabuľke je aj naďalej na 11. mieste.

 

Čítané 104 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým...
Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája...
Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef...
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás