FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

Florbalisti FBK Púchov majú za sebou už sedem duelov v extralige florbalu. Po úvodnej vysokej prehre v Žiline sa Púchovčanom podarilo vyhrať dva duely v rade. V posledných troch zápasoch však opäť ťahali za kratší koniec a nezískali ani bod. V siedmom kole extraligy privítali na svojej palubovke tím z Nižnej, ktorý rovnako ako Púchov potrebuje zbierať body. Do zápasu vstúpili lepšie hostia z Oravy, ktorý sa už v druhej minúte dostali do vedenia 1:0. O štyri minúty neskôr už bolo 0:2, keď sa gólovo presadil Bachan. V polovici prvého dejstva hostia odskočili už na rozdiel troch gólov, keď sa po prihrávke brankára zapísal do streleckej listiny kapitán Nižnej Medžo. Úvod druhej patril Púchovu, ktorý v druhej minúte znížil na 1:3. Gól strelil Kiačik. Púchov sa snažil aj naďalej útočiť, no v ceste mu stál skvelo chytajúci brankár Nižnej Kaššák. Hostia sa postupne dostali späť do zápasu a v polovici druhej tretiny zvýšili vďaka gólu Huja na 1:4. To hráčov Nižnej upokojilo a začali opäť dominovať. To viedlo k streleniu ďalšieho gólu, keď sa pred koncom druhej tretiny trafil do čierneho kapitán Nižnej Medžo. Záverečná tretina už drámu nepriniesla. Nižná si svoj náskok kontrolovala a pridala dokonca ešte jeden gól. Na 6:1 zvyšoval svojim tretím gólom v zápase kapitán hostí Medžo. Púchov tak prehral šrvrtý zápas v rade a v tabuľke je aj naďalej na 11. mieste.

 

Čítané 37 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
  V bedmintone si na púchovskej pôde v rámci školských súťaží sily tento krát zmerali tri okresy....
Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica majú za sebou víkend plný zaujímavých zápasov naprieč vekovými...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás