FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica nastúpili v priebehu dvoch týždňov už na štvrtý domáci duel v rade. Po prehrách so Spišskou Novou Vsou, Martinom a Bratislavou hostili doma tím zo Skalice. Úvodná tretina priniesla len vylúčenia. Ani jeden z tímov však nedokázal skórovať. Druhé dejstvo už góly prinieslo. V 24. minúte využila presilovú hru Sklaica a dostala sa do jednogólového vedenia. Už o dve minúty neskôr bolo 0:2, keď sa dokázal presadiť Pulščák. V polovici druhého dejstva zvýšila Skalica vďaka gólu Dvonča už na 3:0. Domáci Panteri rýchlo odpovedali, keď už o necelú minútu znížil Dmitriev. Druhá tretina nakoniec priniesla ešte jeden gól a to dve sekundy pred koncom. Na 4:1 zvyšoval Mikéska. Do tretej tretiny vstúpili Panteri s odhodlaním zabojovať a pokúsiť sa zápas otočiť. Už v prvej minúte záverečnej tretiny skóroval na 2:4 Zlocha. Následne sa hokejisti Považskej Bystrice usadili v útočnom pásme a zatlačili Skalicu do defenzívy. Rezultoval z toho gól na 3:4, ktorý strelil päť minút pred koncom opäť Ján Zlocha. Aj napriek veľkej snahe Panterov, vyrovnávajúci gól nestrelili. Hokejisti Považskej Bystrice tak prehrali aj štvrtý domáci duel v rade a aj naďalej sú na deviatom mieste tabuľky s výraznou stratou na ôsme Levice.

 

Čítané 42 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
  V bedmintone si na púchovskej pôde v rámci školských súťaží sily tento krát zmerali tri okresy....
Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica majú za sebou víkend plný zaujímavých zápasov naprieč vekovými...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás