FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA -- KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER -- PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica nastúpili v priebehu dvoch týždňov už na štvrtý domáci duel v rade. Po prehrách so Spišskou Novou Vsou, Martinom a Bratislavou hostili doma tím zo Skalice. Úvodná tretina priniesla len vylúčenia. Ani jeden z tímov však nedokázal skórovať. Druhé dejstvo už góly prinieslo. V 24. minúte využila presilovú hru Sklaica a dostala sa do jednogólového vedenia. Už o dve minúty neskôr bolo 0:2, keď sa dokázal presadiť Pulščák. V polovici druhého dejstva zvýšila Skalica vďaka gólu Dvonča už na 3:0. Domáci Panteri rýchlo odpovedali, keď už o necelú minútu znížil Dmitriev. Druhá tretina nakoniec priniesla ešte jeden gól a to dve sekundy pred koncom. Na 4:1 zvyšoval Mikéska. Do tretej tretiny vstúpili Panteri s odhodlaním zabojovať a pokúsiť sa zápas otočiť. Už v prvej minúte záverečnej tretiny skóroval na 2:4 Zlocha. Následne sa hokejisti Považskej Bystrice usadili v útočnom pásme a zatlačili Skalicu do defenzívy. Rezultoval z toho gól na 3:4, ktorý strelil päť minút pred koncom opäť Ján Zlocha. Aj napriek veľkej snahe Panterov, vyrovnávajúci gól nestrelili. Hokejisti Považskej Bystrice tak prehrali aj štvrtý domáci duel v rade a aj naďalej sú na deviatom mieste tabuľky s výraznou stratou na ôsme Levice.

 

Čítané 138 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým...
Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája...
Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef...
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás