FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
DŇA 22. NOVEMBRA VÁS POZÝVAME NA KONCERT SKUPINY DESMOD, O 19:00 HOD. V STC ARÉNE V PÚCHOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE FRAGILE & CIMBAL BROTHERS, DŇA 22. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE HOTEL NA (Z)BLÁZNENIE, DŇA 23. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE CHARLEYHO TETA, DŇA 25. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV, DŇA 30. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT MARTINA CHODÚRA A SKUPINY MACH, DŇA 4. DECEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT „BÍLE VÁNOCE II. LUCIE BÍLÉ“, DŇA 7. DECEMBRA O 18:00 HOD. V MESTSKEJ ŠPORTOVEJ HALE.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica hostili na domácom štadióne nováčika extraligy z Košíc. Tím z východu Slovenska prišiel do Považskej Bystrice odhodlaný zabojovať o dôležité body. V ceste im však stál tím, ktorý má v aktuálnom ročníku tie najvyššie ciele. Úvod zápasu priniesol dobrý hokejbal. Na oboch brankárov mierilo viacero nebezpečných striel, no gól padol až tesne pred prestávkou. Postaral sa o neho strelou od modrej domáci útočník Jakub Rufati. Považská Bystrica sa tak dostala do vedenia 1:0. Úvod druhého dejstva priniesol rýchly gól. Už v druhej minúte išli domáci do dvojgólového vedenia. Početnú výhodu premenil na gól opäť Rufati. Košice sa postupne dostávali do zápasu a tlačili sa do zakončenia. V ceste im však stál reprezentačný brankár Peter Buliš, ktorý v druhej tretine nič za svoj chrbát nepustil. Začiatok poslednej tretiny opäť patril domácim. Už v 20. sekunde zvýšil na 3:0 Libor Teplický. To Košice značne pribrzdilo a Považskobystričania už žiadnu drámu v zápase nepripustili. Navyše necelé dve minúty pred koncom pridali ďalší presný zásah. Gólov sa presadil opäť Libor Teplický, ktorý zvýšil na konečných 4:0. Považská Bystrica tak vyhrala druhý duel v rade a v tabuľke extralige sa posunula na štvrté miesto.

 

Čítané 45 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
  V bedmintone si na púchovskej pôde v rámci školských súťaží sily tento krát zmerali tri okresy....
Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica majú za sebou víkend plný zaujímavých zápasov naprieč vekovými...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...
Regionálne kolo v stolnom tenise prinieslo viaceré zaujímavé zápasy. Sily si tento krát zmerali tri školy...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás