FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ZÁBAVNE POPOLUDNIE KNIŽNICA SA HRÁ, DŇA 1. JÚLA OD 13:00 HOD. V MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTSKÁ KNIŽNICA VLADIMÍRA ROYA V PÚCHOVE VÁS POZÝVA NA HUDOBNO ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KNIŽNICI, DŇA 2. JÚLA O 17:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SUMMER STREET PARTY, DŇA 3. JÚLA PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MESTSKÝ KVÍZ „POZNÁŠ SVOJE MESTO?!“, DŇA 4. JÚLA O 16:30 HOD. V PARKU J. B. MAGINA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY ARZÉN, DŇA 5. JÚLA O 20:15 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Hokejisti MŠK Púchov nastúpili doma proti vlkom z Budapešti. Zápas tímov z opačných koncov tabuľky priniesol zaujímavý hokej s množstvom gólov. Ako prvý sa dostali do vedenia domáci Púchovčania, keď sa v 6. minúte presadil Kuriš. Stav 1:0 vydržal až do 17. minúty, keď opäť skórovali domáci. Na 2:0 zvyšoval Zúbek. Tím Budapešti v prvej tretine príliš odpor nekládol a sústredil sa na obranu, z ktorej sa snažil vyrážať do rýchlych protiútokov. Skúsený tím Púchova si však zadné vrátka dokázal ustrážiť. Po zmene strán udreli opäť Púchovčania. Na 3:0 zvýšil v 25. minúte Ledecký. Neubehlo však ani 30 sekúnd a bolo 1:3. Gól Budapešti vsietil Pálfy. V polovici zápasu si hráči MŠK zobrali naspäť trojgólové vedenia. V presilovej hre skóroval Prus. O päť minút neskôr už bolo 5:1. Ďalšiu presilovku premenil na gól Dmitriev. Presilovú hru využila na strelenie gólu v druhom dejstve aj Budapešť. V 37. minúte znížil na 2:5 Pozsár. Domáci žiadnu drámu v záverečnej tretine nepripustili a v 48. minúte zvýšili na 6:2. Šiesty gól Púchova strelil Furo. Päť minút pred koncom hostia z Budapešti skórovali po tretí krát, keď brankára domácich Baštugu prekonal Modok. Záverečný gól zápasu však strelili Púchovčania. Na 7:3 zvyšoval v 56. minúte Deneš. Tím MŠK Púchov je tak aj naďalej neporazený a po ôsmich kolách je na čele 2 ligy skupiny A.

 

Čítané 130 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica vstúpili počas víkendu na domácom štadióne do štvrťfinálových...
V aktuálnom vydaní našej relácie Na Považí Vám opäť prinášame špeciálny koncert priamo zo skúšobne,...
Stredoslovenskí energetici aktuálne vykonávajú čiastočnú rekonštrukciu vedení veľmi vysokého napätia medzi...
Vedecký tím Fakulty Priemyselných technológií univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne vytvoril špeciálnu...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás