FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ZÁBAVNE POPOLUDNIE KNIŽNICA SA HRÁ, DŇA 1. JÚLA OD 13:00 HOD. V MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTSKÁ KNIŽNICA VLADIMÍRA ROYA V PÚCHOVE VÁS POZÝVA NA HUDOBNO ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KNIŽNICI, DŇA 2. JÚLA O 17:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SUMMER STREET PARTY, DŇA 3. JÚLA PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MESTSKÝ KVÍZ „POZNÁŠ SVOJE MESTO?!“, DŇA 4. JÚLA O 16:30 HOD. V PARKU J. B. MAGINA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY ARZÉN, DŇA 5. JÚLA O 20:15 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

Basketbalisti IMC Slovakia Považská Bystrica majú za sebou víkend plný zaujímavých zápasov naprieč vekovými kategóriami. V novom ročníku sa opäť prihlásili do prvej ligy aj muži, ktorí odohrali v novej sezóne už 5 duelov a všetky dokázali vyhrať. Posledné víťazstvo prišlo počas víkendu, keď vonku zdolali tím ŠKP Štart Bratislav 91:63. Darilo sa aj juniorom, ktorý rovnako vonku vyhrali nad tímom BSC Bratislava a dostali sa v lige na bilanciu 4 výhry a tri prehry. Svoje zápasy odohrali aj žiacke kategórie. My sme sa boli pozrieť na zápase starších žiakov s lídrom súťaže Diawin Košice. V prvom víkendovom duely zdolali starší žiaci Humenné 87:44 a tak sa chceli ukázať aj proti favoritovi z Košíc. Zápas bol od prvých minút jasne v réžii tímu z Východu Slovenska a Považskobystričania začali hneď od začiatku strácať. Obraz hry sa nezmenil ani v druhej polovici zápasu. Košice si aj naďalej udržovali veľký náskok. V závere zápasu sa dostali do hry aj hráči z oboch lavičiek a náskok Košíc sa trochu zmenšil. Aj napriek tomu však dokázali Košice vyhrať v Považskej Bystrici výsledkom 94:46.

 

Čítané 152 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica vstúpili počas víkendu na domácom štadióne do štvrťfinálových...
V aktuálnom vydaní našej relácie Na Považí Vám opäť prinášame špeciálny koncert priamo zo skúšobne,...
Stredoslovenskí energetici aktuálne vykonávajú čiastočnú rekonštrukciu vedení veľmi vysokého napätia medzi...
Vedecký tím Fakulty Priemyselných technológií univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne vytvoril špeciálnu...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás