FLASH NEWS
AKTULNE:
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER - PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.
OD STREDY 20. MÁJA SA OTVÁRAJÚ PREVÁDZKY ZARADENÉ DO 4. FÁZY UVOĽŇOVANIA PREVENTÍVNYCH OPATRENÍ - KINÁ, DIVADLÁ, HROMADNÉ PODUJATIA DO 100 ĽUDÍ, VONKAJŠIE ŠPORTOVISKÁ, VEREJNÉ STRAVOVANIE A POD. V TEJTO FÁZE UVOĽŇOVANIA JE NOSENIE RÚŠOK V EXTERIÉRI (NAD 5 M) DOBROVOĽNÉ. OD 1. JÚNA SA OTVÁRAJÚ ŠKOLY A ŠKÔLKY.
VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA PX CENTRA SA BUDE VRACAŤ V TIK-U V NASLEDOVNÝCH TERMÍNOCH: -- 4 CHLAPI A ADELA: 21.5.2020 OD 9:00 – 13:00 H A 22. 5. 2020 OD 9.00 - 13.00 H ... HANIČKA A MURKO A SMEJKO A TANCULIENKA: 25. 5. 2020 OD 9.00 - 13.00 H ... PREDNÁŠKA BARIČÁK A UŽ TI NIKDY NENALETÍM: 26. 5. 2020 OD 9.00 - 13.00 H ... 27.5. 2020 OD 15.00 DO 17.00 H VŠETKY PREDSTAVENIA (DIVÁCI, KTORÍ NESTIHNÚ PRÍSLUŠNÝ TERMÍN) ! PRI VRACANÍ VSTUPNÉHO JE POTREBNÉ PREDLOŽIŤ ZAKÚPENÉ LÍSTKY.

 

IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA - BKM ISKRA SVIT 68:66 (41:33)

Sabo 26, Tamáši 14, Šery 11, Burianek 11, Ďuriš 5, Poljak 1, Mateášik, Baláž, Kováč

 

Úvod do zápasu nebol podľa našich predstáv keďže sme neboli dôslední v obrane, dovolili sme zopár útočných doskokov súperovi a ten to využíval. V útoku sme neplnili to čo sme sa dohodli. Po oddychovom čase prišla šnúra 20:0 a viedli sme 26:13. Bola radosť pozerať na nasadenie v obrane a rýchly prechod do útoku. Od tých chvíľ sme si držali približne 10-bodový náskok až do poslednej štvrtiny. Trošku už nám "vďaka" úzkej rotácii dochádzali sily ale chalani neustále bojovali a naše nasadenie v obrane nám pomáhalo udržiavať si aj v poslednej štvrtine aspoň mierne vedenie. Hostia aj po našich chybách doťahovali ale napokon sme tesné víťazstvo uhájili.

 

IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA - BK MŠK KEŽMAROK 106:22 (64:13)

Sabo 32, Tamáši 18, Ďuriš 18, Šery 16, Burianek 8, Mateášik 5, Baláž 4, Kováč 3, Poljak 2

 

Hostia pricestovali len s piatimi hráčmi tak bol zápas v podstate len otázkou skóre. Naši hráči pristúpili k zápasu správne - hlavne v útočnej fáze sme si veľakrát vyskúšali naše sety a rôzne možnosti v nich. V obrane sa občas objavili okienka keďže sme spolu slabo komunikovali a nie vždy boli hráči koncentrovaní čo ale v takomto zápase je aj pochopiteľné. Zápas sa niesol v priateľskej atmosfére a pochvalu si zaslúžia všetci aktéri vrátane rozhodcov.

Čítané 855 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...
Koronakríza prerušila na viac ako dva mesiace tréningové procesy a súťaže vrámci všetkých športov. Bez...
Nadšenci okruhových tréningov z Dubnice nad Váhom začali opäť spoločne trénovať. To všetko za prísnych...
Takzvaný Beh pri Váhu patrí v Púchove medzi pravidelné podujatia pod taktovkou miestneho občianskeho združenia...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás