FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA - OD 1. JÚNA 2020 SI MÔŽETE VSTUPNÉ PREVZIAŤ V KTORÝKOĽVEK PRACOVNÝ DEŇ V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER - PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica sa v rámci 13. kola extraligy hokejbalu stretli na domácom štadióne s tímom Kométa Vrútky. Keďže oba tímy majú tie najvyššie ciele, boli body z tohto duelu veľmi dôležité. Úvod zápasu patril domácim, ktorý si vypracovali viacero dobrých šancí. Z jednej z nich v polovici prvého dejstva poslal Považskobystričanov do vedenia Teplický. Podobne dobrý štart mali domáci aj do druhej tretiny. Už v prvej minúte poslal domácich do dvojgólového vedenia Lukáš Piják. Hostia dokázali rýchlo odpovedať, keď už o pár sekúnd znížil na 1:2 Andrej Farbák. Považskobystričanov gól nepribrzdil a aj naďalej súpera tlačili. Rezultoval z toho nakoniec gól na 3:1, ktorý vsietil najlepší strelec extraligy Matúš Lipták. V závere druhého dejstva sa dostali k slovu hostia, ktorý znížili len niekoľko sekúnd pred koncom tretiny na 2:3. Postaral sa o to Michal Fodrek. Tretia tretina sa niesla v znamení udeľovania trestov a presilových hier. Obaja brankári však zatiahli roletu, a gól ani za svoj chrbát nepustili. Považská Bystrica tak zvíťazila nad Vrútkami 3:2 a udržala si v tabuľke súťaže druhé miesto.

 

Čítané 129 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil...
Koronakríza prerušila na viac ako dva mesiace tréningové procesy a súťaže vrámci všetkých športov. Bez...
Nadšenci okruhových tréningov z Dubnice nad Váhom začali opäť spoločne trénovať. To všetko za prísnych...
Takzvaný Beh pri Váhu patrí v Púchove medzi pravidelné podujatia pod taktovkou miestneho občianskeho združenia...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás