FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA OZNAMUJE, ŽE MESTSKÝ ÚRAD A SOCIÁLNY TAXÍK BUDÚ V DŇOCH 27.07. do 31.07.2026 ZATVORENÉ Z DÔVODU CELOZÁVODNEJ DOVOLENKY. MATRIČNÝ ÚRAD BUDE VYBAVOVAŤ LEN ÚMRTNÉ LISTY OD 8.00 DO 12.00 HOD. VCHOD CEZ MESTSKÚ POLÍCIU. SOCIÁLNY TAXÍK BUDE OPÄŤ PREMÁVAŤ OD 03.08.2026. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU FOTOGRAFIÍ MIROSLAVA JEŠKA "Z MOJICH CIEST" OD 15.07. DO 15.09.2026 V KINE MIER V POVAŽSKEJ BYSTRICI. OTVORENÉ V PRACOVNÝCH DŇOCH OD 8.00 DO 16.00 HOD. A POČAS PODUJATÍ.
DUBNICKÝ KAŠTIEĽ VÁS SRDEČNE POZÝVA NA VÝSTAVU NADEŽDY JAKÚBKOVEJ "OZVENY FOLKLÓRU" OD 16.07. DO 31.08.2026 V DUBNICKOM KAŠTIELI. VERNISÁŽ SA USKUTOČNÍ 16.07. O 17.00 HOD. PRÍĎTE OBJAVIŤ JEDINEČNÝ SVET TVORBY INŠPIROVANEJ ĽUDOVOU KULTÚROU A TRADÍCIAMI.
MESTO PÚCHOV OZNAMUJE, ŽE PREVÁDZKA PREPRAVNEJ SOCIÁLNEJ SLUŽBY "SOCIÁLNY TAXÍK" A PRIJÍMANIE OBJEDNÁVOK BUDÚ OD 03.08. DO 14.08.2026 PRERUŠENÉ Z DÔVODU ČERPANIA DOVOLENKY. PREPRAVNÁ SLUŽBA A PRIJÍMANIE OBJEDNÁVOK BUDÚ OPÄŤ K DISPOZÍCII OD 17.08.2026.
MESTSKÝ ÚRAD V NOVEJ DUBNICI OZNAMUJE OBČANOM, ŽE BUDE V DŇOCH OD 27.07.2026 DO 31.07.2026 PRE VEREJNOSŤ ZATVORENÝ.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica majú za sebou ďalší prípravný duel. Tento krát na domácej umelej tráve vyzvali druholigistu z Liptovského Mikuláša. Súper má vo svojom kvádri viacero skúsených hráčov, vďaka ktorým sa drží v popredí druhej najvyššej slovenskej súťaže. Považská Bystrica má kostru tímu pred jarnou časťou zdá sa zloženú a pracuje už len na doplnení niektorých pozícií.

Od úvodu sa hral otvorený futbal na oboch stranách. Hráči Tatranu mali hneď v 2. min veľkú šancu, keď lopta po strele Kotoru skončila na brvne a dorážku Bartoša domáci hráči vykopli z bránkovej čiary. V 14. minúte sa presadil Voško, ktorý poslal hostí do vedenia 0:1. Od tohto momentu Liptovský Mikuláš zahodili viacero dobrých príležitostí a tak závere polčasu prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu. Po centri do šestnástky si ho dali hostia sami. V druhom polčase sa hra odvíjala medzi šestnástkami a nebolo toľko vzruchu pred bránkami. V 72. minúte domáci zahrali v pokutovom území rukou a penaltu bezpečné premenil Kačerík. V závere zápasu ušiel obrane autor druhého gólu Kačerík, obišiel brankára  a zvýšil na konečných 1:3. Považská Bystrica tak po prvý krát v príprave prehrala, no pozitívom je, že výkon tímu bol dobrý.

Čítané 485 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
Bývalí motocykloví pretekári sa stretli v obci Vydrná. Pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie si tu...
Florbalisti FBK Púchov mali pred dvojzápasom proti FBK Raptors na domácej palubovke takpovediac nôž na krku. Aby...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa aktuálne už pripravujú na jarnú časť sezóny. Tréningy...
Volejbalistky UNIZA Žilina sa v rámci 16. kola extraligy žien stretli doma s druhým tímom tabuľky VKP...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás