FLASH NEWS
AKTULNE:
DUBNICA NAD VÁHOM – OD ŠTVRTKA 11. JÚNA SA ZNOVA OTVORÍ KINO LASTOVIČKA. REZERVÁCIA MIEST JE MOŽNÁ POD PODMIENKOU, ŽE JE DODRŽANÝ ODSTUP (VOĽNÉ MIESTO) ASPOŇ JEDNO SEDADLO OD UŽ ZAREZERVOVANÉHO/ZAKÚPENÉHO MIESTA V PRÍSLUŠNOM RADE. AK REZERVÁCIA NESPLNÍ TÚTO PODMIENKU BUDE ZRUŠENÁ. ONLINE PREDAJ JE POZASTAVENÝ.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.

Futbalisti MŠK Považská Bystrica vstúpili do jarnej časti 3. ligy západ domácim zápasom s Lednickými Rovňami. Keďže na jeseň strácali najmä doma, bol pre hráčov MŠK tento duel veľmi dôležitý. Lednické Rovne však patria k špičke v rámci tretej ligy západ a svoju kožu, nedávajú len tak lacno. To sa prejavilo hneď v úvode zápasu, keď už v tretej minúte prekonal nového brankára domácich Knurovského Buček. Považskobystričania robili čo mohli, no strelecky sa im v prvom polčase nedarilo. Viacero šancí sa podarilo húževnatým hosťom zastaviť už v zárodku. Po zmene strán nastúpili hráči MŠK s chuťou zápas zvrátiť. To sa im začalo dariť už v 51. minúte, keď sa strelecky presadil Marek Gajdošík.  Následne sa domáci snažili prekonať dobre organizovanú obranu hostí, no streleckú formu nechali v príprave. Hostia navyše hrozili z rýchlych protiútokov do často rozhodenej obrany Považskobystričanov. V posledných minútach domácim fanúšikom stuhla krv v žilách po tutovke Bučeka. Zápas tak skončil nerozhodne 1:1, čo bolo pre hráčov a vedenie klubu Považskej Bystrice veľkým sklamaním. 

 

Čítané 72 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V meste Považská Bystrica sa začalo s pravidelným kosením a to vo všetkých mestských častiach. Jarné...
Výkonný výbor SFZ rozhodol na svojom zasadnutí o dohratí druhej najvyššej futbalovej ligy. Hrať by sa malo...
Pelotón cyklistov pod hlavičkou parasport24 už od roku 2008 pomáha rodinám po celom Slovensku. Keďže tento rok...
V pondelok 1. júna si deti opäť sadli do školských lavíc. Žiaci 1 - 5. ročníka sa stretli so svojimi...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás