FLASH NEWS
AKTULNE:
DUBNICA NAD VÁHOM – OD ŠTVRTKA 11. JÚNA SA ZNOVA OTVORÍ KINO LASTOVIČKA. REZERVÁCIA MIEST JE MOŽNÁ POD PODMIENKOU, ŽE JE DODRŽANÝ ODSTUP (VOĽNÉ MIESTO) ASPOŇ JEDNO SEDADLO OD UŽ ZAREZERVOVANÉHO/ZAKÚPENÉHO MIESTA V PRÍSLUŠNOM RADE. AK REZERVÁCIA NESPLNÍ TÚTO PODMIENKU BUDE ZRUŠENÁ. ONLINE PREDAJ JE POZASTAVENÝ.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica odohrali v rámci 17. kola extraligy doma duel proti Pruskému. Oba tímy delili v tabuľke pred týmto zápasom len dva body, čo znamenal, že pre oba tímy bol zápas veľmi dôležitý. Pre Pruské bol zápas hneď od úvodu veľmi ťažký, keďže prišli do Považskej Bystrice len s polovicou tímu. Naopak Považská Bystrica nastúpila dá sa povedať v plnej sile. To bolo vidieť aj v zápase. Domáci útočili a hostia sa snažili vyrážať do rýchlych protiútokov. Ako prvý udreli domáci hráči HBK PROTEF. V 11. minúte prekonal strelou hosťujúceho brankára Mišovca Marek Lukáč. V druhej tretine domáci svoj náskok ešte zvýraznili. V 23 minúte dorazil strelu Teplického do brány Piják a o dve minúty neskôr sa v presilovej hre presadil strelou od modrej Dejneka. Tretie dejstvo prinieslo ešte dva góly. Na 4:0 zvyšoval v 33. minúte Kukučka a na 4:1 znížil dve minúty pred koncom Milan Vozár. Považská Bystrica tak porazila Pruské, čím si zabezpečila tri kolá pred koncom 100% istotu vyraďovacích bojov. 

 

Čítané 76 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V meste Považská Bystrica sa začalo s pravidelným kosením a to vo všetkých mestských častiach. Jarné...
Výkonný výbor SFZ rozhodol na svojom zasadnutí o dohratí druhej najvyššej futbalovej ligy. Hrať by sa malo...
Pelotón cyklistov pod hlavičkou parasport24 už od roku 2008 pomáha rodinám po celom Slovensku. Keďže tento rok...
V pondelok 1. júna si deti opäť sadli do školských lavíc. Žiaci 1 - 5. ročníka sa stretli so svojimi...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás