FLASH NEWS
AKTUALNE:
HEMATOLOGICKO-TRANSFÚZNE ODDELENIE NSP POVAŽSKÁ BYSTRICA MOMENTÁLNE ZÁPASÍ S NEDOSTATKOM ZÁSOB KRVI. PROSÍME DARCOV O POMOC. POTREBNÉ SÚ VŠETKY KRVNÉ SKUPINY. PRAVIDELNÉ ODBERY DARCOV KRVI SA USKUTOČŇUJÚ KAŽDÝ UTOROK A PIATOK V ČASE OD 6:30 DO 9:00 HOD.
TELEVÍZIA POVAŽIE OPÄTOVNE SPÚŠŤA ŽIVÉ PRENOSY BOHOSLUŽIEB V RÍMSKOKATOLÍCKOM KOSTOLE V POVAŽSKEJ BYSTRICI, KAŽDÝ DEŇ O 17:30 HOD. V NEDEĽU BUDÚ ŽIVÉ PRENOSY VYSIELANÉ V NEZMENENOM ČASE O 8:30 HOD.
PENIAZE URČENÉ NA OHŇOSTROJ A SILVESTROVSKÉ OSLAVY RADNICA VENUJE PO DOHODE S RIADITEĽOM POVAŽSKOBYSTRICKEJ NEMOCNICE NA MODERNÉ POLOHOVATEĽNÉ POSTELE. NA ICH KÚPU BOLO VYČLENENÝCH 15-TISÍC EUR
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA V SPOLUPRÁCI S DOPRAVNÝM PODNIKOM PRIPRAVUJE OD JANUÁRA BUDÚCEHO ROKA ĎALŠIU NOVINKU - MHD ZADARMO PRE VŠETKÝCH ŽIAKOV ZÁKLADNÝCH ŠKÔL A ZÁROVEŇ AJ PRE VŠETKÝCH STAROBNÝCH DÔCHODCOV

V 11. kole florbalovej extraligy juniorov si FBK Púchov zmeral sily s družstvom FBC Páv Piešťany. Úvod zápasu sa niesol v opatrnejšom duchu, nakoľko sa ani jednému z tímov nepodarilo počas prvých minút skórovať. Gólové suchoty prelomil ako prvý po individuálnom prieniku kapitán Púchovského celku Pavol Haluška. O necelé tri minúty neskôr hostia odpovedali gólom Šáleka. Do konca prvej tretiny sa už skóre nemenilo, no v tej druhej spustili florbalisti FBK Púchov gólovú smršť. V 28. minúte sa presadil Lupták a dva ďalšie góly následne pridal aj Hanták. Na 5:1 zvýšil Ozimý a na 5:2 upravil v závere druhej časti hry Kollár. V poslednej tretine už Púchovčania súpera úplne prevalcovali, keď vsietili dovedna 6 gólov a hráči FBC Páv dokázali odpovedať len jedným presným zásahom.  FBK Púchov teda na domácej palubovke hostí z Piešťan deklasoval v pomere 11:3.

 

Čítané 55 krát
Zahlasujte
(1 Hlas)
Kategória Šport
Viac v tejto kategórií : « So súpermi si poradili

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 11. kole florbalovej extraligy juniorov si FBK Púchov zmeral sily s družstvom FBC Páv Piešťany. Úvod zápasu...
V Trenčíne vystúpila so svojim koncertom plným známych hitov austrálskej legendy kapela AC/TN. Tá funguje už...
V dohrávke štvrtého kola Druhej hokejovej ligy privítali hráči MŠK Púchov súperov z Dolného Kubína. Pre...
Občianske združenie Klub bežcov a priateľov športu Púchov organizuje už niekoľko rokov známe bežecké...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás