FLASH NEWS
AKTULNE:
ZMENA PREMIETACÍCH DNÍ - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE POČAS MESIACOV JÚL - AUGUST SA MENIA DNI PREMIETANIA FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ. VEČERNÉ PREMIETANIE O 19,00 HOD. BUDE V STREDU, ŠTVRTOK, NEDEĽU A PONDELOK. V PIATOK A SOBOTU SLÚŽI KINOSÁLA AKO NÁHRADNÝ PRIESTOR PRE PODUJATIA V RÁMCI KULTÚRNEHO LETA NA FONTÁNE. DETSKÉ PREDSTAVENIA V NEDEĽU O 16,00 HOD. ZOSTÁVAJÚ NEZMENENÉ A PRIBUDLI PREDSTAVENIA VO ŠTVRTOK O 10,00 HOD.
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
MESTO PÚCHOV VÁM PONÚKA LETNÉ TÁBORY „V ŽUPÁKU“ OD 8:00 – 15:00 HOD., TVORIVÝ TÁBOR – CIRKUSIÁDA I., V DŇOCH 6. – 10. JÚLA , DIVADELNÝ TÁBOR - CIRKUSIÁDA II., V DŇOCH 13. – 17. JÚLA A FOLKLÓRNY TÁBOR V DŇOCH 3. – 7. AUGUSTA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE HELIGONKÁROK – NA ĽUDOVÚ NÔTU, DŇA 11. JÚLA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE
KOMISIA SOCIÁLNA A BYTOVÁ PÔSOBIACA PRI MESTSKOM ZASTUPITEĽSTVE V DUBNICI NAD VÁHOM POZÝVA VŠETKÝCH OBYVATEĽOV V HMOTNEJ NÚDZI, ABY SI DŇA 11. JÚLA OD 10:00 – 13:00 HOD. PRIŠLI VYBRAŤ ŠATSTVO Z MESTSKÉHO ŠATNÍKA.
OBEC PAPRADNO A FOLKLÓRNA SKUPINA PODŽIARAN V SPOLUPRÁCI S POS PB VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA FOLKLÓRNE POPOLUDNIE ŠTYRI CHODNÍČKY POD JAVORNÍČKY, V NEDEĽU 12. JÚLA O 15.00 HOD. DO AMFITEÁTRA V PAPRADNE.

V nedeľu 1. júna sa hralo v 2. triede futbalovej ligy 24. kolo.

Futbalisti Udiče privítali na svojom trávniku družstvo z Dohňán. Dohňanci potrebovali 3 body ako soľ. Posledné miesto v tabuľke asi nebol ich tohtoročný cieľ.  Nezačali práve najlepšie už v 8. minúte prehrávali gólom Jaroslava Kvasníka 0:1.  V 19. minúte ohodnotil rozhodca Geregov faul penaltou. Marcel Drblík nezaváhal a Udiča viedla 2:0. A že boli Udičania pri chuti potvrdil o 4. minúty neskôr Marcel Cesnárik, ktorý zvýšil na 3:0 pre Udiču. V 33. minúte si Marcel Drblík vypýtal faul tesne pred šestnástkou súpera. Strela Kvasníka ponad múr znamenala 4 gól v Dohňanskej bránke a schyľovalo sa k debaklu hostí. V 41. minúte faul na Jugáša potrestal z bieleho bodu Jancík a znížil tesne pred skončením polčasu na 1:4.   Zníženie na 2:4 prišlo v 57. minúte nie veľmi vydarenou strelou v podaní Michala Poljaka. Na konečných 5:2 pre Udiču prihral v 83. minúte pred bránku voľnému Súľovskému Gašpárek  a tri body zostali doma. Dohňanci sa trápia už 3. kolá na konci tabuľky. Veľa času na postup hore nemajú. Do konca sezóny zostávajú ešte 2. kolá.

Čítané 1836 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V Považskom osvetovom stredisku v Považskej Bystrici sa konala tvorivá divadelná dielňa Krok za krokom...
Takzvaný hodový pivný cyklo – minimaratón má v obci Dohňany už naozaj dlhoročnú tradíciu. Nevšedná akcia...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove si v prípravnom zápase zmerali sily so súpermi z Trenčína....
Štvrťfinálová séria play off hokejbalovej extraligy medzi Považskou Bystricou a Košicami sa za stavu 2:0 pre...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás