FLASH NEWS
AKTUALNE:
POVAŽSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V PB PREDLŽUJE VÝSTAVU THE LANDSCAPE & WILDLIFE DO 30. NOVEMBRA 2025
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA VÝSTAVU NEPROFESIONÁLNEJ VÝTVARNEJ TVORBY TROCH AUTOROV Z POVAŽSKEJ BYSTRICE OD 4. DO 26. NOVEMBRA 2025, V PRIESTOROCH KINA MIER
MESTO PÚCHOV VÁS SRDEČNE POZÝVA NA VERNISÁŽ VÝSTAVY - SVET BÁBIK. VÝSTAVA POTRVÁ DO 7. JANUÁRA 2026, VSTUP VOĽNÝ
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÚ BURZU KNÍH A HRAČIEK. VENOVAŤ DETSKÉ KNIHY ALEBO HRAČKY MÔŽETE NA MESTSKOM ÚRADE - DO REDAKCIE POVAŽSKOBYSTRICKÝCH NOVINIEK (Č. D. 126) V TERMÍNE OD 24. DO 28. NOVEMBRA. BURZA SA USKUTOČNÍ 3. DECEMBRA OD 8.00 DO 17.30 HOD. ZA DOBROVOĽNÝ PRÍSPEVOK. VÝŤAŽOK TENTORAZ POPUTUJE MATERSKÉMU CENTRU VČIELKA
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS SRDEČNE POZÝVA 30. NOVEMBRA 2025 O 17.00 HOD NA NÁMESTIE MATICE SLOVENSKEJ, KDE S OBČANMI SLÁVNOSTNE ZAPÁLI PRVÚ SVIEČKU NA ADVENTNOM VENCI A ROZŽIARI VIANOČNÝ STROMČEK

Považská Bystrica vyhrala v nedeľu 12. októbra vysokým rozdielom nad Vrchteplou 7:1.

Prvý gól dal na konci prvej desaťminútovky Sloboda, ktorého brat hráva v najvyššej súťaži v Poľsku. V 22. minúte vsietil druhý gól dobre hrajúci Kostka a už o ďalšie dve minútky zvýšil na 3:0 Rosina. V závere úvodnej štvrťhodinky druhého polčasu už bolo na svetelných hodinách 4:0 zásluhou Ivanoviča. V 64. minúte strelil piaty zásah do siete Vrchteplej Sloboda, o šesť minút dal gól za hostí bývalý dorastenec Považskej Bystrice Pajger. V 78. minúte solídne hrajúci Ivanovič skóroval na 6:1 a posledný gól duelu vsietil benjamínok tímu Jakub Valient. Okrem toho v zápase videli diváci i dve nastrelené tyče, ktoré nastrelili Zubek a Sloboda. Zápas s prehľadom rozhodoval F. Koleno. Výhra domácich bola dielom celého kolektívu hráčov. Vrchteplú musíme pochváliť za bojovnosť a hoci postupom času stále viac a viac prehrávala, snažila sa. A to sa u nej cenilo.

Pov. Bystrica: Štefánik - Bušík, Róbert Valient ( od 46. minúty Meško), Vala, Rosina - Raninec, Čupka ( od 46. minúty Ligas), Kostka, Sloboda - Hrnčík ( od 60. minúty Jakub Valient), Zúbek ( od 46. minúty Ivanovič).

Vrchteplá: Ďurkovský - Zadňančin, Mičo, Harvančík, Mitašík - Ľubomír Vokel ( od 32. minúty Peter Vokel), Michal Kuriš, Marek Kuriš, Adamec - Mucha ( od 46. minúty Slaninka), Pajger.

Ján Borčányi - člen Slovenského syndikátu novinárov

Čítané 2209 krát
Zahlasujte
(1 Hlas)
Kategória Šport

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
Bývalí motocykloví pretekári sa stretli v obci Vydrná. Pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie si tu...
Florbalisti FBK Púchov mali pred dvojzápasom proti FBK Raptors na domácej palubovke takpovediac nôž na krku. Aby...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa aktuálne už pripravujú na jarnú časť sezóny. Tréningy...
Volejbalistky UNIZA Žilina sa v rámci 16. kola extraligy žien stretli doma s druhým tímom tabuľky VKP...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás