FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA DNI EURÓPSKEHO KULTÚRNEHO DEDIČSTVA 2019 „POĎ NA HRAD“, DŇA 28. SEPTEMBRA OD 13:00 HOD. NA HRADE POVAŽSKEJ BYSTRICE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HOROMIL FEST, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH 26. – 29. SEPTEMBRA V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KRST 3. CD MOŠTENSKÝCH PAJTÁŠOV ,,NA MOŠTENSKEJ VEŽI“, DŇA 29. SEPTEMBRA O 15:30 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU O KOCÚROVI A PYŠNEJ HVIEZDE, DŇA 29. SEPTEMBRA O 16:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „UTVORTE KORIDOR:“ GORDULIČ VS KŇAŽKO, DŇA 30. SEPTEMBRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA MUZIKÁL FRIDA, DŇA 2. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT HANY ZAGOROVEJ, DŇA 6. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.

Futbalisti Považskej Bystrice tentokrát vyhrali nad ŠKFC Púchovom 6:0.

Tesne pred duelom blahoželali k 80 narodeninám bývalému hráčovi Milanovi Rosinovi primátor mesta Karol Janas a konateľ MŠK Ľubomír Kubovič. Oslávenec hral v legendárnom zápase Pov. Bystrica – Dukla Praha s výsledkom 2:1 v roku 1963 ešte vtedy na škvárovom štadióne.
Samotný zápas v sobotu prvého novembra proti ŠKFC Púchovu sa rozvíjal v réžii prvej v tabuľke Považskej Bystrice. Futbalovo začal úradovať v šestnástej minúte gólom Ivanovič, ktorý nastrieľal v posledných piatich kolách ôsmej ligy až deväť gólov. V devätnástej minúte dal ďalší gól Zubek a o štyri minúty pridal tretí gól Ivanovič z penalty. Onedlho Gajdošík nastrelil tyč Púchova. Dve minúty pred koncom polčasu vsietil štvrtý gól z penalty Sloboda, v 56. minúte už bolo 5:0 zásluhou Martinku a posledný šiesty gól dal Kostka.

Považská Bystrica: Štefánik – Meško, Róbert Valient (od 46. minúty Bušík), Nemček (od 68. minúty Ligas), Rosina – Gajdošík, Sloboda, Kostka, Martinka (od 68. minúty Orávik), Zubek, Ivanovič.

ŠKFC Púchov: Turza – Moško, Trenčan, Pšenák, Burianec – Novosedliak, Prostredný, Remiš, Kučera – Jiří Klučka, Martin Klučka(od 46. minúty Bodorík).

Ján Borčányi – člen Slovenského syndikátu novinárov

Čítané 1432 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V Považskej Bystrici sa konal kemp Slovenskej hokejovej reprezentácie do 16 a 17 rokov. Mladý hokejisti si tak...
V Púchove sa konal Slovenský Superpohár v požiarnom útoku. Na futbalovom štadióne organizátori pripravili dve...
Uplynulý víkend hasiči v rámci športového diania v Púchove naozaj dominovali. Okrem super pohára...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou ďalšie dva duely v rámci extraligy hokejbalu. V sobotu...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás