FLASH NEWS
AKTUALNE:
POVAŽSKÁ KNIŽNICA INFORMUJE, ŽE ODDELENIE REGIONÁLNEJ BIBLIOGRAFIE A ŠTUDOVŇA V ODDELENÍ ODBORNEJ LITERATÚRY JE OD 3.3. 2026 ZATVORENÁ DO ODVOLANIA
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA A PX CENTRUM VÁS SRDEČNE POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU OBRAZOV MGR. ĽUDMILY GRANCOVEJ S NÁZVOM ABSTRAKCIA, AKRYL A ENKAUSTIKA OD 18.02.2026 DO 18.03.2026 V PRIESTOROCH KINA MIER
VLASTIVEDNÉ MÚZEUM V POVAŽSKEJ BYSTRICI VÁS POZÝVA NA VÝSTAVU MÚZY SKRYTÉ V KAMENI. POTRVÁ AŽ DO 15. MÁJA 2026 VO VÝSTAVNEJ MIESTNOSTI VLASTIVEDNÉHO MÚZEA (BUDOVA SPŠ)
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA VÝSTAVU VLADA SLOBODU S NÁZVOM PAPIEROVÝ SVET OD 02.-13.03.2026 V PRIESTOROCH KC PANOREX
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA KONCERT SKUPINY LUDO KURUC BAND PRI PRÍLEŽITOSTI MEDZINÁRODNÉHO DŇA ŽIEN V KINE MIER DŇA 8.3.2026 O 15.00 HOD. PODUJATIE JE VYHRADENÉ PRE ŽENY. VSTUPNÉ 1 €
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS SRDEČNE POZÝVA NA SVIATOČNÝ KONCERT DH MISTŘÍŇANKA PRI PRÍLEŽITOSTI OSLÁV MDŽ DŇA 8.3.2026 O 16.00 HOD V KC PANOREX. MIESTENKY NA KONCERT PRE ŽENY Z NOVEJ DUBNICE SÚ ZADARMO A MÔŽETE SI ICH VYZDVIHNÚŤ V KC PANOREX
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA ORGANIZUJE ZBIERKU POUŽITÉHO OBLEČENIA, TEXTILU, OBUVI... BUDE SA KONAŤ 16. AŽ 18. MARCA OD 8.00 DO 16.00 HOD V DOME KULTÚRY (VCHOD ZOZADU OD ZUŠ)

V zápase 3. kola nadstavbovej časti druholigovej skupiny o 1. až 12. miesto privítali futbalisti B družstva MŠK Žilina hráčov Partizána Bardejov.

Obe družstvá v prvých dvoch kolách neprehrali. Žilinčania mali na úvod dve prvé družstvá súťaže. Najskôr zdolali Prešov 2:1 a potom remizovali v Košiciach s dovtedy prvým VSS 0:0. Bardejov hral dva krát doma a zdolal Borčice aj Sereď 1:0. V Žiline sa hral dlho vyrovnaný zápas s množstvom šancí najmä na strane hostí, ale domáci brankár Mandous čaroval. Na hlavičku Marka Milunoviča v 85. minúte však bol už aj on prikrátky.        

B družstvo MŠK Žilina prehralo s Partizánom Bardejov 0:1. Žilinčania tak zostávajú stále na 10. mieste. Bardejovu 3 body za výhru pomohli k postupu na 4. priečku.   

V DOXXbet lige hrajú aj futvalisti OFK Teplička nad Váhom. Tí sú však v skupine o zotrvanie v budúcom druholigovom ročníku. V nedeľu sa im podarilo zdolať v Krásne nad Kysucou Rimavskú Sobotu 2:1 a týmto výsledkom si upevnili 3. priečku v 5-člennej skupine Východ.      

Čítané 854 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správy



Spravodajstvo v obrazoch

 
Bývalí motocykloví pretekári sa stretli v obci Vydrná. Pod hlavičkou Slovenskej motocyklovej federácie si tu...
Florbalisti FBK Púchov mali pred dvojzápasom proti FBK Raptors na domácej palubovke takpovediac nôž na krku. Aby...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove sa aktuálne už pripravujú na jarnú časť sezóny. Tréningy...
Volejbalistky UNIZA Žilina sa v rámci 16. kola extraligy žien stretli doma s druhým tímom tabuľky VKP...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás