FLASH NEWS
AKTUALNE:
PX CENTRUM DOČASNE POZASTAVUJE ONLINE REZERVÁCIE VSTUPENIEK CEZ SVOJU WEBOVÚ STRÁNKU. VSTUPENKY NA FILMOVÉ PREDSTAVENIA SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA MIER.
ZMENA PREMIETACÍCH DNÍ - OZNAMUJEME NÁVŠTEVNÍKOM KINA MIER, ŽE POČAS MESIACOV JÚL - AUGUST SA MENIA DNI PREMIETANIA FILMOVÝCH PREDSTAVENÍ. VEČERNÉ PREMIETANIE O 19,00 HOD. BUDE V STREDU, ŠTVRTOK, NEDEĽU A PONDELOK. V PIATOK A SOBOTU SLÚŽI KINOSÁLA AKO NÁHRADNÝ PRIESTOR PRE PODUJATIA V RÁMCI KULTÚRNEHO LETA NA FONTÁNE. DETSKÉ PREDSTAVENIA V NEDEĽU O 16,00 HOD. ZOSTÁVAJÚ NEZMENENÉ A PRIBUDLI PREDSTAVENIA VO ŠTVRTOK O 10,00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁM PONÚKA LETNÉ TÁBORY „V ŽUPÁKU“ OD 8:00 – 15:00 HOD., DIVADELNÝ TÁBOR - CIRKUSIÁDA II., V DŇOCH 13. – 17. JÚLA A FOLKLÓRNY TÁBOR V DŇOCH 3. – 7. AUGUSTA
Z DÔVODU ČERPANIA DOVOLENKY BUDE V DŇOCH OD 9.7. DO 17.7. PREDAJ DOPRAVNÝCH KARIET MAD PÚCHOV ZATVORENÝ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA BAŽANT KINEMATOGRAF 2020 O 21:30 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE V DŇOCH 13. – 16. JÚLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE EKODEŇ, DŇA 17. JÚLA O 14:00 HOD. PRI FONTÁNE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ŠPORTOVÚ AKTIVITU NORDIC WALKING, DŇA 18.07. O 10:00 HOD., V PARKU J. B. MAGINA
Martin Hamšík

Martin Hamšík

utorok, 14. júl 2020, 11:25

 Sledujete reláciu VÚC.

 

Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja navštívil minister dopravy a výstavby Slovenskej republiky Andrej Doležal. So županom sa venovali najzávažnejším otázkam týkajúcich sa dopravnej infraštruktúry v kraji. 

pondelok, 13. júl 2020, 15:29

V dennom tábore Centra voľného času v Púchove s názvom Včielkovo, bolo od začiatku veselo. Ponúkané kapacity sa rýchlo naplnili až do posledného miesta. Viac sa dozviete v pripravovanej reportáži.

pondelok, 13. júl 2020, 15:24

V závere uplynulého týždňa sa odohrali posledné zápasy aktuálnej sezóny druhej futbalovej ligy. Hráči Dubnice nad Váhom na domácom trávniku privítali súperov z Banskej Bystrice. Oba tímy bojovali v záverečnom 5. kole skupiny o postup do najvyššej ligy o baráž, Banskobystričanom mala na postup do baráže postačovať remíza, domáci Dubničania museli vyhrať. FK Dubnica i MFK Dukla Banská Bystrica hneď od úvodu stretnutia ukázali, že chcú hrať útočný a divácky atraktívny futbal. Hráčom neprekážal ani dážď či mokrý terén a tímy si postupne vytvárali viaceré šance. S tlakom sa však lepšie vysporiadali domáci o čom svedčí aj prvý kľúčový moment zápasu. V 23. minúte pri finálnej fáze útoku Dubnice zahral pri obrannom zákroku v šestnástke rukou Savič a rozhodca tak nariadil pokutový kop. Ponúknutú šancu naplno zužitkoval Štefánek, ktorý loptu poslal k pravej žrdi a zabezpečil domácim jednogólové vedenie. Hráči Dukly sa z prvého gólu vo vlastnej sieti ešte dokázali pozviechať a vypracovali si viacero šancí na skórovanie, no Dubnicu vždy podržal gólman Digaňa. Divákov dostal druhýkrát do pozoru Kuzma, ktorý po Čurikovom centre uštedril Banskobystričanom gól do šatne a zvýšil na 2:0. V druhom polčase sa snažili hráči Dukly vývoj zápasu otočiť vo svoj prospech, no narazili na pevnú obranu Dubnice podporenú spoľahlivými zákrokmi domáceho brankára. Staré futbalové porekadlo "nedáš – dostaneš" sa potvrdilo v 56. minúte, keď Čurik poslal loptu presne mierenou strelou za chrbát hosťujúceho gólmana. Banská Bystrica následne všetky sily preskupila do ofenzívy, no chýbalo jej presné zakončenie. Radosť domácich fanúšikov opäť narástla v 84. minúte, keď na 4:0 zvýšil Janco. Banská Bystrica dokázala už iba symbolicky korigovať celkový výsledok zápasu na 4:1 gólom Dolného z 90. minúty. Po záverečnom hvizde bol na programe slávnostný ceremoniál a oslavy titulu. 

pondelok, 13. júl 2020, 15:22

Obyvatelia mesta Púchov a jeho mestských častí mali počas uplynulého víkendu možnosť vyzdvihnúť si kompostér na svoju záhradu. Niekoľko desiatok občanov túto možnosť aj využilo. Za kompostéry nie je potrebné platiť.  Mesto ich totiž získalo v rámci operačného programu s názvom kvalita životného prostredia.   

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V Považskom osvetovom stredisku v Považskej Bystrici sa konala tvorivá divadelná dielňa Krok za krokom...
Takzvaný hodový pivný cyklo – minimaratón má v obci Dohňany už naozaj dlhoročnú tradíciu. Nevšedná akcia...
Futbalisti Mestského športového klubu v Púchove si v prípravnom zápase zmerali sily so súpermi z Trenčína....
Štvrťfinálová séria play off hokejbalovej extraligy medzi Považskou Bystricou a Košicami sa za stavu 2:0 pre...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás