FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA EKO DEŇ, DŇA 26. JÚLA OD 15:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA COUNTRY POD HVIEZDAMI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 27. JÚLA V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT POD HOLÝM NEBOM 3, DŇA 2. AUGUSTA O 20:00 HOD. PRI FONTÁNE PRED KINOM MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA PRAZNOVSKÉ FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 11. AUGUSTA V AMFITEÁTRI V PRAZNOVE.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA BLUEGRASSOVÝ VEČER, DŇA 17. AUGUSTA OD 19:00 HOD. V AMFIK PUB, UL. TOPOĽOVÁ.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HELENSKÉ HODOVÉ SLÁVNOSTI, DŇA 18. AUGUSTA NA SÍDLISKU ROZKVET.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DUBNICKÝ FOLKLÓRNY FESTIVAL, KTORÝ SA USKUTOČNÍ V DŇOCH OD 21. DO 25. AUGUSTA.

Šport (1340)

streda, júl 17 2019

Futbalový turnaj s názvom Mašík Cup je v rámci Púchovskej doliny už niekoľko rokov obľúbeným športovým podujatím. Dôkazom sú plne obsadené kapacity turnaja. Do obce Lysá pod Makytou zavítalo i tento rok až 24 družstiev. Zdá sa, že Mašík Cupu tento rok dominovali Púchovčania, nakoľko najúspešnejšie tri tímy boli registrované ako družstvá  práve z Púchova.

 

Výsledky Mašík Cup 2019 nájdete v Image Gallery.

streda, júl 17 2019

Futbalisti MŠK Považská Bystrica odohrali druhý duel v rámci prípravy na novú sezónu. V prvom zápase počas letnej prípravy porazili účastníka tretej ligy sever na jeho ihrisku 4:3. Gólovo sa presadili tromi gólmi Gajdošík a jedným Slávik. Druhý zápas prípravy odohrali zverenci trénera Vágnera na pôde druholigového Liptovského Mikuláša. Zápas priniesol vyrovnaný duel plný pekných futbalových akcií. Po prvom polčase bol stav vyrovnaný 1:1. Za Považskú Bystricu strelil gól Gáborík. V druhom dejstve sa Považskobystričania vďaka gólu Čiernika ujali vedenia 2:1, no z poslednej akcie zápasu dokázali domáci vyrovnať na konečných 2:2. 

piatok, júl 12 2019

Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z obce Dohňany a výberom TSK.

piatok, júl 12 2019

Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi sebou súperili v kovbojskej streľbe. Majstrovstvá Slovenska sa v tejto disciplíne konali už po 16 ty krát.

piatok, júl 12 2019

Obec Lúky hostila pohárovú hasičskú súťaž "O zlatú prilbu" s dlhou tradíciou. Aj tento rok sa do súťaže zapojilo množstvo tímov nie len zo Slovenska, ale aj s neďalekej Moravy.

piatok, júl 12 2019

V Podmaníne zažali prípravu na nový ročník 5. ligy Sever.V minulom ročníku sa Podmanín ako nováčik ligy pohyboval v strede tabuľky a s rovnakými cieľmi vstupuje aj do nového ročníka. Prvý prípravný duel prípravy zohrali hráči Podmanína s dorastencami MŠK Považská Bystrica, pre ktorých to bol rovnako prvý duel po skončení súťaže. Mladí Považskobystričania v minulej sezóne vypadli do tretej ligy.

piatok, júl 12 2019

Futbalisti MŠK Považská Bystrica začali prípravu na novú sezónu 3. ligy západ. Minulý rok sa tím z ligou len zoznamoval a viacero hráčov zažilo premiéru v 3. lige. Nová sezóna má podľa vedenia klubu smerovať k postupu do 2. ligy.

 

utorok, júl 09 2019

V obci Dohňany si každý rok pripomínajú významných členov miestneho futbalového klubu. Počas hodového víkendu sa pravidelne organizuje športové podujatie s názvom Memoriál rodiny Šamánkovcov. Turnaj ovládlo družstvo z Beluše, ktoré sa vo finále stretlo s domácimi Dohňanmi a zvíťazilo so skóre 6:3. V zápase o tretie miesto sa presadili Streženice, ktoré dokázali súperov z Pruského zdolať presvedčivo v pomere 5:1. 

utorok, júl 09 2019

V Dolnom Moštenci sa konal letný turnaj v malom futbale. Ten je súčasťou hodových slávností v Hornom Moštenci a má už svoju tradíciu. 

 

utorok, júl 09 2019

Púchov hostil futbalový Camp Róberta Vitteka. Ten sa koná už pravidelne od roku 2003 a do Púchova zavítal po prvý krát. Mladí talentovaní futbalisti pod vedením skúsených trénerov strávili na Považí celý jeden týždeň.

Stránka 1 z 134

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Futbalový turnaj s názvom Mašík Cup je v rámci Púchovskej doliny už niekoľko rokov obľúbeným športovým...
Futbalisti MŠK Považská Bystrica odohrali druhý duel v rámci prípravy na novú sezónu. V prvom zápase počas...
Súčasťou hodových slávností v obci Dohňany je aj futbalový exhibičný duel medzi výberom starých pánov z...
Strelnica neďaleko Domaniže sa opäť na pár dní zmenila na westernové mestečko plné kovbojov, ktorý medzi...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás