FLASH NEWS
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA BALET „DIEVČATKO SO ZÁPALKAMI“, DŇA 17. DECEMBRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT KOLLÁROVCOV, DŇA 20. DECEMBRA O 18.00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DAR PRE KRÁĽA, DŇA 22. DECEMBRA O 15:00 HOD. NA NÁDVORÍ V DUBNICKOM KAŠTIELI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT, DŇA 22. DECEMBRA O 15:30 HOD. V KOSTOLE NAVŠTÍVENIA PANNY MÁRIE.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA SVOJ SILVESTROVSKÝ PROGRAM, DŇA 31. DECEMBRA OD 23:00 HOD. NA NÁMESTÍ MATICE SLOVENSKEJ.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA SILVESTROVSKÝ PROGRAM, DŇA 31. DECEMBRA OD 18:00 HOD. V AREÁLI NA DVOROCH.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ZLATÁ MLADOSŤ V DUCHU VIANOC, DŇA 4. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Mimoriadne v Trenčíne sa tento rok konal 16-ty ročník úspešného exhibičného tenisového turnaja.

Toto podujatie sa koná na podporu športu a spoluprácu medzi vrcholovými a hendikepovanými športovcami. Program bol zostavený do štvorhier a rôznych súťaží, napríklad o najrýchlejšie podanie. Turnaju sa zúčastnili zvučné mená ako Robert Petrovický, Branko Radivojevič, či Tomáš Starosta a iní. Za hendikepovaných športovcov prišiel o víťazstvo zabojovať  majster sveta v cyklistike Jozef Metelka. Napriek nepriaznivému počasiu panovala počas celého turnaja dobrá nálada a počas hodiny dažďa, ktorý turnaj prerušil neváhali športovci vytiahnuť gitaru a skrátiť si čakanie spevom.

Čítané 135 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Trenčín

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás