FLASH NEWS
AKTULNE:
DUBNICA NAD VÁHOM – OD ŠTVRTKA 11. JÚNA SA ZNOVA OTVORÍ KINO LASTOVIČKA. REZERVÁCIA MIEST JE MOŽNÁ POD PODMIENKOU, ŽE JE DODRŽANÝ ODSTUP (VOĽNÉ MIESTO) ASPOŇ JEDNO SEDADLO OD UŽ ZAREZERVOVANÉHO/ZAKÚPENÉHO MIESTA V PRÍSLUŠNOM RADE. AK REZERVÁCIA NESPLNÍ TÚTO PODMIENKU BUDE ZRUŠENÁ. ONLINE PREDAJ JE POZASTAVENÝ.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHD BUDE PREMÁVAŤ V ŠTANDARDNOM REŽIME. MESTSKÁ DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ OZNAMUJE CESTUJÚCEJ VEREJNOSTI, ŽE OD 03.06.2020 (STREDA) BUDE PREVÁDZKA MHD POVAŽSKÁ BYSTRICA OBNOVENÁ V PLNOM ROZSAHU. POČAS PRACOVNÝCH DNÍ BUDÚ SPOJE PREMÁVAŤ AKO "CEZ ŠKOLSKÉ VYUČOVANIE". PRI VSTUPE DO AUTOBUSU JE POVINNÉ JE RÚŠKO (ALEBO INÁ OCHRANA TVÁRE), ODPORÚČA SA PLATBA DOPRAVNOU KARTOU.
POVAŽSKÁ BYSTRICA - CENTRÁLNY FILTER PRI VSTUPE DO NEMOCNICE SA OD PONDELKA 1. JÚNA RUŠÍ. *** PROTIEPIDEMIOLOGICKÉ OPATRENIA NAĎALEJ OSTÁVAJÚ V PLATNOSTI, TEPLOTU VÁM ODMERAJÚ PRIAMO PRI VSTUPE DO AMBULANCIE, KDE AJ PODPÍŠETE ČESTNÉ PREHLÁSENIE. *** NEMOCNICA PROSÍ OBČANOV NAĎALEJ O PRÍSNE DODRŽANIE HYGIENICKÝCH OPATRENÍ - PREKRYTIE TVÁROVEJ ČASTI, DVOJMETROVÉ ODSTUPY, DEZINFEKCIA RÚK. ZÁROVEŇ ODPORÚČA DOHODNÚŤ SI JEDNOTLIVÉ VYŠETRENIA TELEFONICKY VOPRED, ČÍM SA ZAMEDZÍ ZHLUKOVANIU PACIENTOV PRED AMBULANCIAMI V ROVNAKOM ČASE.
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.

Trenčiansky samosprávny kraj navštívil minister obrany Slovenskej republiky Jaroslav Naď.

V rámci svojej cesty rokoval na krátkom stretnutí s trenčianskym županom a bývalým ministrom obrany Jaroslavom Baškom. Reč bola najmä o Posádkovom klube ODA, ktorý by chcel minister zachovať pre kultúrne podujatia pre trenčanov, podmienkou, na ktorej však ministerstvo trvá je, aby dom armády zostal vo vlastníctve rezortu obrany. Bývalý aj súčasný minister našli spoločný názor na viacero tém a možností spolupráce v Trenčianskom samosprávnom kraji. Trenčín bol v minulosti veliteľstvom východného kruhu, neskôr tu bol zriadení dočasne generálny štáb a v súčasnosti sú tu dve veliteľstvá a to pozemných síl a nové veliteľstvo špeciálnych síl, ktoré robia z Trenčianskeho kraja významného partnera ministerstva obrany.

Čítané 54 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Z domova

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V meste Považská Bystrica sa začalo s pravidelným kosením a to vo všetkých mestských častiach. Jarné...
Výkonný výbor SFZ rozhodol na svojom zasadnutí o dohratí druhej najvyššej futbalovej ligy. Hrať by sa malo...
Pelotón cyklistov pod hlavičkou parasport24 už od roku 2008 pomáha rodinám po celom Slovensku. Keďže tento rok...
V pondelok 1. júna si deti opäť sadli do školských lavíc. Žiaci 1 - 5. ročníka sa stretli so svojimi...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás