FLASH NEWS
AKTULNE:
PX CENTRUM POVAŽSKÁ BYSTRICA -- VSTUPNÉ ZA ZRUŠENÉ PODUJATIA SI OD 1. JÚNA 2020 MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V TIK-U V PRACOVNÝCH DŇOCH PONDELOK - PIATOK V ČASE OD 8:00 DO 16:00 H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, NIEKTORÉ Z PODUJATÍ PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.H, V STREDU OD 8:00 DO 18:00 H. AK TO BUDE SITUÁCIA UMOŽŇOVAŤ, PODUJATIA PLÁNUJEME USKUTOČNIŤ V JESENNÝCH TERMÍNOCH. VSTUPENKY Z PÔVODNÉHO TERMÍNU NEBUDÚ PLATNÉ, JE POTREBNÉ ICH VRÁTIŤ V TIK-U.
POVAŽSKÁ BYSTRICA -- KÚPALISKO ZOSTANE TENTO ROK ZATVORENÉ
POVAŽSKÁ BYSTRICA KINO MIER -- PRI VSTUPE DO BUDOVY A POHYBE V PRIESTOROCH KINA MIER JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ NASLEDOVNÉ POKYNY: * VSTUPOVAŤ LEN S RÚŠKOM ALEBO INÝM PREKRYTÍM HORNÝCH DÝCHACÍCH CIEST (ŠÁL, ŠATKA) ** DEZINFIKOVAŤ SI RUKY ** DODRŽIAVAŤ 2M ODSTUPY MEDZI OSOBAMI (NEPLATÍ PRE OSOBY ŽIJÚCE V SPOLOČNEJ DOMÁCNOSTI A PRE PARTNEROV) ** ZÁKAZ NOSENIA A KONZUMÁCIE JEDLA A NÁPOJOV ** ZÁKAZ PODÁVANIA RÚK ** NEVSTUPOVAŤ DO PRIESTOROV KINA V PRÍPADE PRÍZNAKOV AKÚTNEHO RESPIRAČNÉHO OCHORENIA (NAPR. HORÚČKA, KAŠEĽ,NÁDCHA, SŤAŽENÉ DÝCHANIE) -***- VZHĽADOM NA POVINNÉ DODRŽIAVANIE ODSTUPU 2 M MEDZI OSOBAMI NIE JE MOŽNÁ REZERVÁCIA VSTUPENIEK. VSTUPENKY SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ 1 HODINU PRED PREDSTAVENÍM V POKLADNI KINA.
Leto opäť aj s cyklobusmi
Last Updated on máj 29 2020

Leto opäť aj s cyklobusmi

Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým cyklistom, ktorí radi spoznávajú prírodné aj kultúrne krásy kraja práve zo sedla svojho bicykla. Už po štvrtý rok budú...
Akadémia opäť spustila tréningy
Last Updated on máj 28 2020

Akadémia opäť spustila tréningy

Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája vybehlo na trávniky niekoľko desiatok mladých futbalistov. Prvé tréningové jednotky po  dlhšej prestávke prebiehajú za...
Dočkáme sa reštartu extraligy hokejbalu?
Last Updated on máj 28 2020

Dočkáme sa reštartu extraligy hokejbalu?

Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef Považská Bystrica sa nachádzal v tabuľke na priebežnom treťom mieste, bod za LG Bratislava a dva body za lídrom zo...
Minister školstva navštívil kraj
Last Updated on máj 22 2020

Minister školstva navštívil kraj

Minister školstva Branislav Grohling navštívil v rámci pracovnej cesty Trenčiansky samosprávny kraj. Navštívil priestory zrekonštruovanej Strednej priemyselnej školy stavebnej, kde diskutoval s riaditeľmi a pedagógmi. 
Prvé tréningy absolvovali aj volejbalistky
Last Updated on máj 21 2020

Prvé tréningy absolvovali aj volejbalistky

Koronakríza prerušila na viac ako dva mesiace tréningové procesy a súťaže vrámci všetkých športov. Bez tréningov a ligových duelov ostali aj volejbalistky z Považskej Bystrice, ktoré pôsobia v rámci základnej školy Slovenská.

TV Program

 
Čas Program Info
19:50 Infotext Inzercia, informácie, trh práce, pozvánky
20:00 Noviny Museli uzatvoriť všetky pobočky, Prebytok viac ako 25 miliónov eur, FPT v Púchove odovzdala mestu ochranné štíty,...
20:30 Šport Prvé tréningy absolvovali aj volejbalistky, Aktuálna situácia v Púchovskom hokeji,...
 

Prehľad spravodajstva

TV Považie - Vaša regionálna televízia
piatok, 29 máj 2020 14:38

Nemocnica ruší triediace filtre

Už od pondelka 1. júna prikročilo vedenie nemocnice s poliklinikou v Považskej Bystrici k zrušeniu centrálnych filtrov. Povinnosť merať teplotu a vypísať tlačivo ostáva v platnosti.

piatok, 29 máj 2020 10:32

Investičné akcie mesta Púchov

Aj počas krízového obdobia pokračujú práce na viacerých už rozbehnutých investičných akciách. Mnohé sú však zároveň ohrozené nepriaznivým vývojom finančnej situácie, ktorý zapríčinila koronakríza a boli presunuté na posúdenie po 30 júni aktuálneho kalendárneho roka.

 

 

 

piatok, 29 máj 2020 10:30

Riešili viaceré podnety občanov

Výbor mestskej časti sídliska Rozkvet v Považskej Bystrici zasadal po takmer troch mesiacoch, keďže skôr to hygienické nariadenia nepovoľovali. Prvé stretnutie po dlhšej prestávke sa konalo netradične v zasadačke mestského zastupiteľstva pretože priestory na Rozkvete nevyhovovali hygienickým nariadeniam ústredného krízového štábu.

piatok, 29 máj 2020 10:28

Leto opäť aj s cyklobusmi

Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci so SAD Trenčín opäť vychádza v ústrety rekreačným aj športovým cyklistom, ktorí radi spoznávajú prírodné aj kultúrne krásy kraja práve zo sedla svojho bicykla. Už po štvrtý rok budú milovníkom dvojkolesovej jazdy k dispozícii dve linky autobusov s cyklovozíkom na prepravu 24 bicyklov, premávať budú od 1. júna až do 2. septembra.

štvrtok, 28 máj 2020 13:45

Akadémia opäť spustila tréningy

Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od pondelka 25. mája vybehlo na trávniky niekoľko desiatok mladých futbalistov. Prvé tréningové jednotky po  dlhšej prestávke prebiehajú za prísnych hygienických opatrení.

Hokejbalová extraliga bola kvôli koronakríze prerušená štyri kolá pred koncom základnej časti. Tím HBK Protef Považská Bystrica sa nachádzal v tabuľke na priebežnom treťom mieste, bod za LG Bratislava a dva body za lídrom zo Skalice. Pre mnohých hráčov Považskej Bystrice bolo prerušenie súťaže veľkým sklamaním, keďže tím mal aj v tejto sezóne tie najvyššie ambície.

štvrtok, 28 máj 2020 13:42

Novinky z Novej Dubnice

Mesto Nová Dubnica začalo s uvoľňovaním viacerých opatrení. Na pravidelnom zasadnutí o tom rozhodol krízový štáb mesto.  

V meste Dubnica nad Váhom sa život postupne vracia do normálnych koľají. Keďže ústredný krízový štáb začal s uvoľňovaním opatrení, viaceré mestské organizácie v Dubnici nad Váhom sa opäť sprístupnili verejnosti bez väčších obmedzení.  

V Dubnici nad Váhom aktuálne prebieha fotosúťaž s príznačným názvom Dubnica tvojím objektívom. Aktivita sa rozbehla už začiatkom mája a potrvá až do konca júna.    

utorok, 26 máj 2020 14:44

Zásoby mesto použilo na dobrú vec

Ešte v začiatku koronakrízy boli uzavreté všetky základné školy doslova z dňa na deň. Viaceré školské jedálne mali nakúpené potraviny aj na čas, kedy už boli školy uzavreté. Aj preto sa v meste Dubnica nad Váhom rozhodli darovať tieto zásoby tým, ktorý to potrebovali.

Stránka 1 z 356
štvrtok, máj 28 2020 0 komentárov
Akadémia opäť spustila tréningy

Futbalová akadémia Jozefa Jankecha v Dubnici nad Váhom začala s tréningovým procesom. Od

štvrtok, máj 14 2020 0 komentárov
Volume zahrali fanúšikom priamo do

Trenčianska kapela Volume nezaháľa ani počas aktuálnych ťažkých časov. Jej členovia

Meniny má: Petronela Zajtra: Žaneta

Predpoveď počasia

Kalendár podujatí

loader

Najčítanejšie

  • Deň
  • Týždeň
  • Mesiac

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás