FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO ILAVA VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,PODFUK“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KURZ ,,TVORÍME PRE RADOSŤ S DANIELOU“ , KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 19. FEBRUÁRA O 16:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA MEDZINÁRODNÝ FESTIVAL ,,EXPEDIČNÁ KAMERA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. FEBRUÁRA O 17:30 HOD. V KINE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT PRE DETI ,,PACI PAC“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. FEBRUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,, ČAJ PRE SENIOROV“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 21. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA AUTORSKÝ FOLKOVÝ RECITÁL ,,NA CESTE S KARLOM KRYLOM“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. FEBRUÁRA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA ŠKOLSKÚ ZÁBAVU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. FEBRUÁRA O 19:00 HOD. V KULTÚRNOM DOME KOLAČÍN.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA POVAŽSKÚ HITPARÁDU, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. FEBRUÁRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.

Výstavba cyklotrasy pri Púchove župa rozdelila do dvoch etáp. Dôvodom je pilier, ktorý stojí cyklochodníku v ceste. 

 

Konkrétne ide o pomocnú podpernú konštrukciu vrátane zariadenia staveniska, ktorá sa nachádza v trase cyklotrasy. Dočasná podperná konštrukcia dopĺňa počas stavby samotný nosný pilier a po dobudovaní mostovky, resp. železničného premostenia ponad cestu II/507 bude odstránená. Dočasná podperná konštrukcia pozostáva zo 4 stĺpov, z ktorých jeden koliduje s cyklotrasou. - hovorkyňa TSK Veronika Rezáková

Župa sa preto rozhodla rozdeliť samotnú cyklotrsu na dve etapy.

Úsek od Púchova po pilier ŽSR by mal byť dokončený ako prvý a ak sa nevyskytne nič mimoriadne, tak by sa tento úsek mohol niekedy na konci letných prázdnin aj odovzdať do užívania verejnosti. Úsek za pilierom ŽSR si vyžiadal viaceré úpravy projektovej dokumentácie. Nakoľko je tento druhý úsek stavebne náročnejší a komplikovanejší, predpokladá sa, že by sa oficiálne mohol odovzdať verejnosti do užívania niekedy začiatkom jesenných mesiacov.  - hovorkyňa TSK Veronika Rezáková

 

Čítané 368 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Púchov

Najčítanejšie správySpojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás