FLASH NEWS
AKTUALNE:
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ZÁBAVNE POPOLUDNIE KNIŽNICA SA HRÁ, DŇA 1. JÚLA OD 13:00 HOD. V MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTSKÁ KNIŽNICA VLADIMÍRA ROYA V PÚCHOVE VÁS POZÝVA NA HUDOBNO ROZPRÁVKOVÉ POPOLUDNIE V KNIŽNICI, DŇA 2. JÚLA O 17:00 HOD.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA SUMMER STREET PARTY, DŇA 3. JÚLA PRED MESTSKÝM ÚRADOM.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA MESTSKÝ KVÍZ „POZNÁŠ SVOJE MESTO?!“, DŇA 4. JÚLA O 16:30 HOD. V PARKU J. B. MAGINA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY ARZÉN, DŇA 5. JÚLA O 20:15 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.

V extralige hádzanárov sa v sobotu 18. marca hralo 6. kolo A -skupiny nadstavbovej časti. O postupové body do prvej štvorky bojovali aj Považská Bystrica s Novými Zámkami.

Domáca Považská Bystrica to vzala pevne do svojich rúk už od úvodu zápasu. V 5. minúte viedli Považania 3:1v 10. minúte gólom Chudobu 7:4 a po 15. minútach hry gólom Hároníka 11:6. V 20. minúte zvyšuje na 13:6 Kozák. 7 gólový náskok domácich stiahli Nové Zámky do polčasu na 3 gólový rozdiel 12:15. V 32. minúte to bolo už len o gól 14:15. V ďalšej 10. minútovke prestrieľali domáci hostí aj zásluhou troch gólov Chudobu 7:1 a opäť boli vo vedení 22:15. No ani nie o 5. minút boli domáci aj s prispením dvoch gólov Stráňovského, opäť na dostrel 22:20. Naťahovanie sa o gól ukončili v 53. minúte Bystrický s Vallom, ktorí zvýšili na 27:23. 30. gól Považskej Bystrice dal v 60. minúte Hároník, hostia už len upravili na konečných 30:27 pre Považskú Bystricu.   

Čítané 616 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport
Kľúčové slovo

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica vstúpili počas víkendu na domácom štadióne do štvrťfinálových...
V aktuálnom vydaní našej relácie Na Považí Vám opäť prinášame špeciálny koncert priamo zo skúšobne,...
Stredoslovenskí energetici aktuálne vykonávajú čiastočnú rekonštrukciu vedení veľmi vysokého napätia medzi...
Vedecký tím Fakulty Priemyselných technológií univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne vytvoril špeciálnu...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás