FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE BRATOV NEDVĚDOVCOV, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY PRI PRÍLEŽITOSTI 100. VÝROČIA VZNIKU ČESKOSLOVENSKA, KTORÉ SA USKUTOČNIA DŇA 26. OKTÓBRA O 17:00 HOD. PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE PRE DETI POD NÁZVOM „ZAJKO LAJKO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „POVAŽSKÁ HITPARÁDA“, KTORÉ SA UKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA LEGENDÁRNE KOMEDIÁLNE PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO NOVÁ DUBNICA POZÝVA VÁS A VAŠE DETI NA NOVÉ PREDSTAVENIE DVOJICE SMEJKO A TANCULIENKA POD NÁZVOM „HIP, HIP, HURÁ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 3. NOVEMBRA O 16:00 HOD. V KINE PANOREX.

V 31. kole prvej hokejovej ligy seniorov Dubnica nad Váhom doma privítala hostí z Považskej Bystrice. Hneď v úvode zápasu padli na strane domácich viaceré nedovolené zákroky.

 

Za podrazenie si na trestnú lavicu išiel sadnúť Rehák a o dve minúty neskôr aj Burzala, ktorý protihráčovi držal hokejku. Túto situáciu využili hostia a v tretej minúte zápasu počas presilovej hry skóroval Bajaník. Vzápatí sa však dvoch faulov dopustili aj Považania. Za nedovolené bránenie si išiel na dve minúty sadnúť Dvořák a o niečo neskôr aj Hrušík. Ten však v závere prvej tretiny dokázal skórovať a hostí poslal do dvojgólového vedenia. V úvode druhého dejstva predvádzala Dubnica nad Váhom aktívny hokej a toto snaženie dokázali domáci pretaviť aj v kontaktný gól - V 26. minúte skóroval Kútny. Hostia z Považskej Bystrice sa v ďalších minútach opäť dopustli viacerých nedovolených zákrokov. Dve minúty na trestnej lavici vyfasoval za držanie protihráča Koleda a o necelé tri minúty dostal za sekanie trest aj Cíger. Presilovú hru síce hráči Dubnice nedokázali zužitkovať, no krátko po jej skončení sa im predsalen podarilo vyrovnať. Skóre na 2:2 upravil Hegyi. V závere druhej tretiny sa už skóre nemenilo a na trestnú lavicu putovali ešte dvaja hráči - Hús z Dubnice a Hrušík z Považskej Bystrice. Začiatok tretej tretiny patril Považskej Bystrici, ktorú opäť poslal do vedenia Dolinajec. Domáci však na túto aktivitu dokázali v pomerne krátkom čase reagovať. V 49. minúte vyrovnal Kluka a dráma pokračovala. Na konci riadneho hracieho času svietilo na svetelnej tabuli 3:3 a zápas išiel do predĺženia. To však skončilo rovnako rýchlo ako začalo. Po 37 sekundách na výsledných 4:3 pre Dubnicu nad Váhom upravil Kluka.

Čítané 303 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Futbalisti MŠK Púchov už šesť zápasov v rade nepoznali horkosť porážky. Aj vďaka tejto skvelej bilancii sú...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica nastúpili doma proti tímu HK Agro Topoľčany. Keďže sa jednalo o súboj...
Medzi školskými súťažami nechýba ani bedminton. V Púchove sa tomuto športu aktuálne venuje už pomerne veľký...
Pre viacerých učiteľov je vzdelávanie žiakov a študentov nielen profesiou, ale aj poslaním. O svoje skúsenosti...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás