FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE BRATOV NEDVĚDOVCOV, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. OKTÓBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OSLAVY PRI PRÍLEŽITOSTI 100. VÝROČIA VZNIKU ČESKOSLOVENSKA, KTORÉ SA USKUTOČNIA DŇA 26. OKTÓBRA O 17:00 HOD. PRED DOMOM KULTÚRY.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE PRE DETI POD NÁZVOM „ZAJKO LAJKO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA HUDOBNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „POVAŽSKÁ HITPARÁDA“, KTORÉ SA UKUTOČNÍ DŇA 28. OKTÓBRA O 15:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA LEGENDÁRNE KOMEDIÁLNE PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „LORD NORTON & SLUHA JAMES“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. OKTÓBRA O 19:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO NOVÁ DUBNICA POZÝVA VÁS A VAŠE DETI NA NOVÉ PREDSTAVENIE DVOJICE SMEJKO A TANCULIENKA POD NÁZVOM „HIP, HIP, HURÁ“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 3. NOVEMBRA O 16:00 HOD. V KINE PANOREX.

V 19. kole prvej florbalovej ligy mužov Púchov privítal hostí z Detvy.

Do zápasu lepšie vstúpili domáci, keď už v tretej minúte skóroval Beriac, ktorému asistoval Kiačik. Hra sa potom neustále presúvala z jednej strany na druhú a Detva nevedela nájsť recept ako prekonať púchovského gólmana. Podarilo sa jej to až v závere 14. minúty kedy sa presadil Melicher. O 4 minúty neskôr však Púchovčania odpovedali gólom Jacha. Následný presný zásah Chamulu z Detvy uzavrel prvú tretinu so skóre 2:2. Tú druhú lepšie začali hostia. Chamula ostal pri chuti aj po prestávke a zvýšil na 3:2. Na jeho aktivitu odpovedal o niekoľko minút neskôr domáci hráč Peter Jach, ktorý dvoma gólmi otočil stav na 4:3 a v zápase tak dosiahol hattrick už v druhej tretine. Stretnutie malo napínavý priebeh aj v poslednej časti hry. Detva najskôr vyrovnala z hokejky Melichera, no nerozhodný stav mal trvanie len niekoľko sekúnd, pretože vzápätí sa hneď z rozohrávky presadil Beriac a zvýšil na 5:4 pre domácich. Melicher bol však stále pri chuti a o pár minút opäť vyrovnal. Zápas mal potom vskutku dramatickú dohru, ktorú zakončil senzačným gólom a taktiež hattrickom opäť Beriac. Ten totiž prišiel sekundu pred koncom a rozhodol tak o tesnom víťazstve pre FBK Púchov v pomere 6:5.

 

 

Čítané 563 krát
Zahlasujte
(1 Hlas)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Futbalisti MŠK Púchov už šesť zápasov v rade nepoznali horkosť porážky. Aj vďaka tejto skvelej bilancii sú...
Hádzanári MŠK Považská Bystrica nastúpili doma proti tímu HK Agro Topoľčany. Keďže sa jednalo o súboj...
Medzi školskými súťažami nechýba ani bedminton. V Púchove sa tomuto športu aktuálne venuje už pomerne veľký...
Pre viacerých učiteľov je vzdelávanie žiakov a študentov nielen profesiou, ale aj poslaním. O svoje skúsenosti...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás