FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“ KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. JANUÁRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. JANUÁRA O 17:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT SKUPINY LA GIOIA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. JANUÁRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VÝPRAVNÝ MUZIKÁL ,,ČARODEJNICE“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

V 19. kole prvej florbalovej ligy mužov Púchov privítal hostí z Detvy.

Do zápasu lepšie vstúpili domáci, keď už v tretej minúte skóroval Beriac, ktorému asistoval Kiačik. Hra sa potom neustále presúvala z jednej strany na druhú a Detva nevedela nájsť recept ako prekonať púchovského gólmana. Podarilo sa jej to až v závere 14. minúty kedy sa presadil Melicher. O 4 minúty neskôr však Púchovčania odpovedali gólom Jacha. Následný presný zásah Chamulu z Detvy uzavrel prvú tretinu so skóre 2:2. Tú druhú lepšie začali hostia. Chamula ostal pri chuti aj po prestávke a zvýšil na 3:2. Na jeho aktivitu odpovedal o niekoľko minút neskôr domáci hráč Peter Jach, ktorý dvoma gólmi otočil stav na 4:3 a v zápase tak dosiahol hattrick už v druhej tretine. Stretnutie malo napínavý priebeh aj v poslednej časti hry. Detva najskôr vyrovnala z hokejky Melichera, no nerozhodný stav mal trvanie len niekoľko sekúnd, pretože vzápätí sa hneď z rozohrávky presadil Beriac a zvýšil na 5:4 pre domácich. Melicher bol však stále pri chuti a o pár minút opäť vyrovnal. Zápas mal potom vskutku dramatickú dohru, ktorú zakončil senzačným gólom a taktiež hattrickom opäť Beriac. Ten totiž prišiel sekundu pred koncom a rozhodol tak o tesnom víťazstve pre FBK Púchov v pomere 6:5.

 

 

Čítané 618 krát
Zahlasujte
(1 Hlas)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Od roku 2016 Trenčiansky samosprávny kraj každý rok vyčleňuje vo svojom rozpočte financie na rekonštrukcie,...
V zimnom období spravidla komplikuje dopravu sneh a ľad.
Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania za rok 2018. Ocenil troch jednotlivcov za ich výnimočné...
Trenčiansky samosprávny kraj prerozdelí v roku 2019 prostredníctvom dotačných schém rekordných 700 000 eur.

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás