FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ZVEROKRUH“ A „MARAKÉŠ“, KTORÉ SA USKUTOČNIA DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom majú za sebou polovicu zápasov v rámci 2. najvyššej futbalovej ligy. 

Po 15tich zápasoch sú na siedmom mieste so ziskom 20tich bodov. V 15. kole 2. ligy nastúpili Dubničania doma proti lídrovi súťaže MFK Skalica. Od prvých minút boli aktívnejší Skaličania, ktorý viackrát nebezpečne vystrelili na Dygaňu v bráne domácich. Brankár Dubnice doslova čaroval, keď najprv v 9. minúte vytlačil loptu končekom prstov nad bránu a v 9. minúte ďalším skvelým zákrokom vyrazil nebezpečnú loptu na brvno. V 24. minúte zaútočili domáci, Martin Janco vysunul po čiare Plevu a ten odcentroval do šestnástky. Nabiehajúceho Vujoševiča fauloval hosťujúci obranca a rozhodca nariadil pokutový kop. Ten premenil sám faulovaný hráč. O 10 minút neskôr už bolo 2:0. Center tentokrát z pravej strany dorazil do brány opäť Vujoševič. Po zmene strán domáci pokračovali v skvelom výkone. A to sa aj podarilo. V 52. minúte zahrával Mikuš priamy kop z ideálnej vzdialenosti a svojou strelou nedal brankárovi hostí Junasovi šancu. Hostia v záver zápasu ešte dvakrát nebezpečne zaútočili, no Dygaňa bol v tomto zápase nepriestrelný. Posledné slovo v zápase mali nakoniec domáci. V strede poľa si narazil loptu Jakúbek s Mikušom a prvý menovaný svojou strelou z úctyhodnej vzdialenosti prekonal hosťujúceho brankára po štvrtý krát. FK Dubnica nad Váhom tak zdolala Skalicu vysoko 4:0.

Čítané 157 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás