FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM ,,ŽENSKÝ ZÁKON“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 22:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY KANDRÁČOVCI, POD NÁZVOM ,,ŠAĽENE TURNÉ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT POD NÁZVOM ,,SENIOR PARÁDA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY LENKY FILIPOVEJ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „KUBO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 19:30 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE POD NÁZVOM ,,SNOW FILM FEST“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT POD NÁZVOM ,,SKOŘÁPKY OŘECHŮ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ 2. DECEMBRA V ŠPORTOVEJ HALE. ÚČINKUJÚ MARIE ROTTROVÁ S KAPELOU, JEJ HOSŤOM BUDE VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom majú za sebou polovicu zápasov v rámci 2. najvyššej futbalovej ligy. 

Po 15tich zápasoch sú na siedmom mieste so ziskom 20tich bodov. V 15. kole 2. ligy nastúpili Dubničania doma proti lídrovi súťaže MFK Skalica. Od prvých minút boli aktívnejší Skaličania, ktorý viackrát nebezpečne vystrelili na Dygaňu v bráne domácich. Brankár Dubnice doslova čaroval, keď najprv v 9. minúte vytlačil loptu končekom prstov nad bránu a v 9. minúte ďalším skvelým zákrokom vyrazil nebezpečnú loptu na brvno. V 24. minúte zaútočili domáci, Martin Janco vysunul po čiare Plevu a ten odcentroval do šestnástky. Nabiehajúceho Vujoševiča fauloval hosťujúci obranca a rozhodca nariadil pokutový kop. Ten premenil sám faulovaný hráč. O 10 minút neskôr už bolo 2:0. Center tentokrát z pravej strany dorazil do brány opäť Vujoševič. Po zmene strán domáci pokračovali v skvelom výkone. A to sa aj podarilo. V 52. minúte zahrával Mikuš priamy kop z ideálnej vzdialenosti a svojou strelou nedal brankárovi hostí Junasovi šancu. Hostia v záver zápasu ešte dvakrát nebezpečne zaútočili, no Dygaňa bol v tomto zápase nepriestrelný. Posledné slovo v zápase mali nakoniec domáci. V strede poľa si narazil loptu Jakúbek s Mikušom a prvý menovaný svojou strelou z úctyhodnej vzdialenosti prekonal hosťujúceho brankára po štvrtý krát. FK Dubnica nad Váhom tak zdolala Skalicu vysoko 4:0.

Čítané 49 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK Protef Považská Bystrica nastúpili v 11. kole hokejbalovej extraligy doma proti tímu HBK Skalica....
Od 15. novembra má Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja nepretržitú zimnú pohotovosť, aby v prípade,...
V 11. kole druhej hokejovej ligy seniorov si hráči MŠK Púchov zmerali sily so súpermi z Bratislavy.
Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica ťahali dlhú sériu šiestich zápasov bez prehry. Tú prelomili v domácom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás