FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“ KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. JANUÁRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. JANUÁRA O 17:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT SKUPINY LA GIOIA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. JANUÁRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VÝPRAVNÝ MUZIKÁL ,,ČARODEJNICE“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Futbalisti FK Dubnica nad Váhom majú za sebou polovicu zápasov v rámci 2. najvyššej futbalovej ligy. 

Po 15tich zápasoch sú na siedmom mieste so ziskom 20tich bodov. V 15. kole 2. ligy nastúpili Dubničania doma proti lídrovi súťaže MFK Skalica. Od prvých minút boli aktívnejší Skaličania, ktorý viackrát nebezpečne vystrelili na Dygaňu v bráne domácich. Brankár Dubnice doslova čaroval, keď najprv v 9. minúte vytlačil loptu končekom prstov nad bránu a v 9. minúte ďalším skvelým zákrokom vyrazil nebezpečnú loptu na brvno. V 24. minúte zaútočili domáci, Martin Janco vysunul po čiare Plevu a ten odcentroval do šestnástky. Nabiehajúceho Vujoševiča fauloval hosťujúci obranca a rozhodca nariadil pokutový kop. Ten premenil sám faulovaný hráč. O 10 minút neskôr už bolo 2:0. Center tentokrát z pravej strany dorazil do brány opäť Vujoševič. Po zmene strán domáci pokračovali v skvelom výkone. A to sa aj podarilo. V 52. minúte zahrával Mikuš priamy kop z ideálnej vzdialenosti a svojou strelou nedal brankárovi hostí Junasovi šancu. Hostia v záver zápasu ešte dvakrát nebezpečne zaútočili, no Dygaňa bol v tomto zápase nepriestrelný. Posledné slovo v zápase mali nakoniec domáci. V strede poľa si narazil loptu Jakúbek s Mikušom a prvý menovaný svojou strelou z úctyhodnej vzdialenosti prekonal hosťujúceho brankára po štvrtý krát. FK Dubnica nad Váhom tak zdolala Skalicu vysoko 4:0.

Čítané 83 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Od roku 2016 Trenčiansky samosprávny kraj každý rok vyčleňuje vo svojom rozpočte financie na rekonštrukcie,...
V zimnom období spravidla komplikuje dopravu sneh a ľad.
Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania za rok 2018. Ocenil troch jednotlivcov za ich výnimočné...
Trenčiansky samosprávny kraj prerozdelí v roku 2019 prostredníctvom dotačných schém rekordných 700 000 eur.

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás