FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA STRETNUTIE ,,ČAJ PRE SENIOROV“ KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 16. JANUÁRA O 15:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ SHIRLEY VALENTINE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 18. JANUÁRA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NOVOROČNÝ KONCERT, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 22. JANUÁRA O 17:00 HOD. VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA GALAKONCERT SKUPINY LA GIOIA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 23. JANUÁRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „HORÚCA SPRCHA“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 24. JANUÁRA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA VÝPRAVNÝ MUZIKÁL ,,ČARODEJNICE“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. JANUÁRA O 17:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,SMEJKO A TANCULIENKA: HIP HIP HURÁ!“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. JANUÁRA O 17:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY MARTY VANČOVEJ, KAPELY AT BAND A ZABÁVAČA JOŽKU JOŽKA, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. JANUÁRA O 18:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Druhá najvyššia futbalová liga priniesla počas víkendu ďalšiu nádielku kvalitných zápasov.

V Dubnici nad Váhom sa stretli dva tímy z hornej časti tabuľky, ktoré navyše počas jesennej časti nastrieľali súperom najviac gólov. FK Poprad však v tomto zápase nemohol počítať so svojim najlepším kanonierom Stanom Šestákom. Naopak FK Dubnica nad Váhom nastúpila v útoku s najlepším strelcom druhej ligy Miladinom Vujoševičom. Od úvodného hvizdu hlavného rozhodcu Michliana sa hral zaujímavý útočný futbal plný dobrých šancí. Úvodný tlak mali domáci Dubničania. Gólom však neskončil. V 10. minúte zaútočili hostia no Jančova strela mierila vedľa brány domáceho brankára Dygaňu. V 20. minúte vystrelili nebezpečne na brankára hostí Malec domáci. Ten však bol pozorný a loptu vyrazil na roh. V 31. minúte hostia opäť v dobrej situácii minuli bránu. Z následného protiútoku chýbal Vujoševičovi pár centimetrov, aby zakončil center z pravej strany do prázdnej bránky hostí. V závere prvého polčasu vypálil z otočky domáci Jakúbek a len tesne minul ľavú žrď. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Najväčšie šance zápasu prišli v závere stretnutia. V 78. minúte nastrelili najprv domáci tyč a o dve minúty neskôr ich napodobnili hostia. Aj napriek veľkým šanciam si obaja brankári dokázali udržať čisté konto. Zápas tak skončil remízou 0:0.

 

Čítané 242 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Od roku 2016 Trenčiansky samosprávny kraj každý rok vyčleňuje vo svojom rozpočte financie na rekonštrukcie,...
V zimnom období spravidla komplikuje dopravu sneh a ľad.
Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania za rok 2018. Ocenil troch jednotlivcov za ich výnimočné...
Trenčiansky samosprávny kraj prerozdelí v roku 2019 prostredníctvom dotačných schém rekordných 700 000 eur.

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás