FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM ,,ŽENSKÝ ZÁKON“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 22:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY KANDRÁČOVCI, POD NÁZVOM ,,ŠAĽENE TURNÉ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT POD NÁZVOM ,,SENIOR PARÁDA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY LENKY FILIPOVEJ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „KUBO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 19:30 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE POD NÁZVOM ,,SNOW FILM FEST“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT POD NÁZVOM ,,SKOŘÁPKY OŘECHŮ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ 2. DECEMBRA V ŠPORTOVEJ HALE. ÚČINKUJÚ MARIE ROTTROVÁ S KAPELOU, JEJ HOSŤOM BUDE VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY.

Druhá najvyššia futbalová liga priniesla počas víkendu ďalšiu nádielku kvalitných zápasov.

V Dubnici nad Váhom sa stretli dva tímy z hornej časti tabuľky, ktoré navyše počas jesennej časti nastrieľali súperom najviac gólov. FK Poprad však v tomto zápase nemohol počítať so svojim najlepším kanonierom Stanom Šestákom. Naopak FK Dubnica nad Váhom nastúpila v útoku s najlepším strelcom druhej ligy Miladinom Vujoševičom. Od úvodného hvizdu hlavného rozhodcu Michliana sa hral zaujímavý útočný futbal plný dobrých šancí. Úvodný tlak mali domáci Dubničania. Gólom však neskončil. V 10. minúte zaútočili hostia no Jančova strela mierila vedľa brány domáceho brankára Dygaňu. V 20. minúte vystrelili nebezpečne na brankára hostí Malec domáci. Ten však bol pozorný a loptu vyrazil na roh. V 31. minúte hostia opäť v dobrej situácii minuli bránu. Z následného protiútoku chýbal Vujoševičovi pár centimetrov, aby zakončil center z pravej strany do prázdnej bránky hostí. V závere prvého polčasu vypálil z otočky domáci Jakúbek a len tesne minul ľavú žrď. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Najväčšie šance zápasu prišli v závere stretnutia. V 78. minúte nastrelili najprv domáci tyč a o dve minúty neskôr ich napodobnili hostia. Aj napriek veľkým šanciam si obaja brankári dokázali udržať čisté konto. Zápas tak skončil remízou 0:0.

 

Čítané 166 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK Protef Považská Bystrica nastúpili v 11. kole hokejbalovej extraligy doma proti tímu HBK Skalica....
Od 15. novembra má Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja nepretržitú zimnú pohotovosť, aby v prípade,...
V 11. kole druhej hokejovej ligy seniorov si hráči MŠK Púchov zmerali sily so súpermi z Bratislavy.
Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica ťahali dlhú sériu šiestich zápasov bez prehry. Tú prelomili v domácom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás