FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA OTVÁRANIE SEZÓNY DARK DEMONS DUBNICA 2019, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA O 11:00 HOD. NA NÁMESTÍ V NOVEJ DUBNICI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 10. APRÍLA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ZÁBAVNÚ SHOW PRE DETI V PODANÍ DÚHALKY, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Druhá najvyššia futbalová liga priniesla počas víkendu ďalšiu nádielku kvalitných zápasov.

V Dubnici nad Váhom sa stretli dva tímy z hornej časti tabuľky, ktoré navyše počas jesennej časti nastrieľali súperom najviac gólov. FK Poprad však v tomto zápase nemohol počítať so svojim najlepším kanonierom Stanom Šestákom. Naopak FK Dubnica nad Váhom nastúpila v útoku s najlepším strelcom druhej ligy Miladinom Vujoševičom. Od úvodného hvizdu hlavného rozhodcu Michliana sa hral zaujímavý útočný futbal plný dobrých šancí. Úvodný tlak mali domáci Dubničania. Gólom však neskončil. V 10. minúte zaútočili hostia no Jančova strela mierila vedľa brány domáceho brankára Dygaňu. V 20. minúte vystrelili nebezpečne na brankára hostí Malec domáci. Ten však bol pozorný a loptu vyrazil na roh. V 31. minúte hostia opäť v dobrej situácii minuli bránu. Z následného protiútoku chýbal Vujoševičovi pár centimetrov, aby zakončil center z pravej strany do prázdnej bránky hostí. V závere prvého polčasu vypálil z otočky domáci Jakúbek a len tesne minul ľavú žrď. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Najväčšie šance zápasu prišli v závere stretnutia. V 78. minúte nastrelili najprv domáci tyč a o dve minúty neskôr ich napodobnili hostia. Aj napriek veľkým šanciam si obaja brankári dokázali udržať čisté konto. Zápas tak skončil remízou 0:0.

 

Čítané 305 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V sobotu 23. marca 2019 pokračovala III. futbalová liga ďalším kolom, v ktorom Pov. Bystrica vyhrala nad Galantou...
Trenčianska župa zmodernizuje odborné dielne na 11 stredných školách za takmer 9,4 milióna eur. Na...
Na SZŠ DSA v Považskej Bystrici sa konalo regionálne kolo v basketbale chlapcov a dievčat základných škôl....
Viacerí závodníci Slovenského zápasníckeho klubu v Považskej Bystrici už čoskoro zabojujú o medaily na...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás