FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „ZVEROKRUH“ A „MARAKÉŠ“, KTORÉ SA USKUTOČNIA DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD VO VEĽKEJ SÁLE DIVADLA.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE DÚHALKY, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA STAND-UP COMEDY SHOW SILNÉ REČI, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA OTVORENIE HLAVNEJ SEZÓNY V DUBNICKOM KAŠTIELI, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 28. APRÍLA OD 13:00 HOD.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA NEDEĽU S ROZPRÁVKOU: CHLAPČEK SYNČEK, DŇA 28. APRÍLA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÚ HRU „A ČO JA, LÁSKA?“, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. APRÍLA O 19:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA VERNISÁŽ INTERAKTÍVNEJ VÝSTAVY „KOLMÝ RIEČNY BEH“, DŇA 29. APRÍLA O 15:00 HOD. V HISTORICKEJ MIESTNOSTI PRI MESTSKEJ KNIŽNICI.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA STAVANIE MÁJA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 30. APRÍLA O 16:00 HOD. PRED KINOM MIER.

Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica majú za sebou dvojkolo, počas ktorého sa postupne stretli s Vrútkami a Martinom. Keďže postup do vyraďovacích bojov mali všetky tri tímy istý, bojovalo sa hlavne o čo najlepšiu pozíciu do play off.

Vo Vrútkach začali lepšie domáci, ktorý sa vďaka gólom Filla, Čavajdu a Junasa dostali ešte v prvej tretine do trojgólového vedenia. Považskobystričania sa postupne dostali do zápasu a vďaka Pijákovi znížili na 1:3. V druhom dejstve diváci gól nevideli. Tretia tretina bola zo strany Považskej Bystrice najlepšia. Navyše dokázali hráči z Považia rýchlo znížiť na 2:3 vďaka Oravcovi. V závere stretnutia prišlo viacero faulov. čo hru rozkúskovalo. Aj vďaka tomu sa už Považskobystričanom vyrovnať nepodarilo a vo Vrútkach prehrali 2:3.

 

Na druhý deň v nedeľu odohrali Považskobystričania duel v športovej hale v Martine. Toto prostredie hráčom HBK PROTEF sedí, čo bolo vidieť od prvých minút. Považskobystričania šli do vedenia už v 3 minúte vďaka Marekovi Demáčkovi. Domáci Martin dokázal rýchlo reagovať a už o minútu neskôr prestrelil Bratinu Poliaček. O tri minúty neskôr už bolo 2:1 pre Martin. Svojim druhým gólom v zápase poslal domácich do vedenia Poliaček. Stav 2:1 vydržal len dve minúty. Na 2:2 dokázal vyrovnať Oravec. Druhé dejstvo gól neprinieslo. V tretej tretine sa skóre zmenilo dve minúty pred koncom. Gól na 3:2 pre Martin strelil Javorka. Považskobystričania nezložili zbrane a v hektickom závere dotlačil loptičku do brány domácich Bujdák. Keďže zápas sa v riadnom hracom čase skončil remízou, nasledovali samostatné nájazdy. Strelcom sa v nich darilo, keď zaznamenali päť gólov. Ten rozhodujúci strelil Považskobystričan Ruffati, ktorý tak zabezpečil hráčom z Považia extra bod navyše. 

Čítané 102 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V 21. kole tretej ligy západ nastúpili domáci futbalisti Mestského športového klubu proti súperom...
V Považskej Bystrici sa opäť hrala medzinárodná hádzaná. Tím Slovenska posilnený o viacerých súčasných,...
Jedno z najväčších bedmintonových podujatí v kategórií do sedemnásť rokov zavítalo aj do Púchova. Akcia...
Hokejbalisti HBK PROTEF Považská Bystrica postúpili do semifinále play off extraligy hokejbalu. Rozhodli o tom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás