FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,,KEĎ PRŠALO, MRHOLILO, ŽABIATKO SA NARODILO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 31. MARCA O 15:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE ,, ŠIALENÉ NOŽNIČKY“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 1. APRÍLA O 18:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE „BABY NA PALUBE“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 5. APRÍLA O 19:00 HOD. V KINE LASTOVIČKA.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA VÍTANIE JARI V PÚCHOVE, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA OD 10:00 HOD. NA PEŠEJ ZÓNE.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA OTVÁRANIE SEZÓNY DARK DEMONS DUBNICA 2019, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 6. APRÍLA O 11:00 HOD. NA NÁMESTÍ V NOVEJ DUBNICI.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY FRAGILE, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 10. APRÍLA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA ZÁBAVNÚ SHOW PRE DETI V PODANÍ DÚHALKY, KTORÁ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. APRÍLA O 17:00 HOD. V DOME KULTÚRY.

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica naposledy vyhrali 10. októbra, keď doma porazili Bratislavu. Po tomto zápse prišla séria piatich zápasoch, z ktorých si Panteri odniesli iba jeden bod za remízu s Topoľčanmi.

Navyše zápas s výberom Slovenska do 20 rokov skončil predčasne, keďže sa v Považskej Bystrici pokazila rolba. Za stavu 1:0 pre Panterov sa zápas nedohral a o jeho osude sa rozhodne za okrúhlym stolom. Pretrhnúť smolnú sériu chceli hráči Považskej Bystrice doma proti lídrovi z Michaloviec. Zápas nezačali Panteri dobre, keď už v 5. minúte poslal hostí do vedenia Mesaroš. V závere prvej tretiny dokázal domáci kapitán Koleda vyrovnať, no už o pár sekúnd neskôr viedli opäť hostia. Do vedenia 2:1 poslal Michalovce Róth. Druhá tretina sa niesla v znamení faulov a vylúčených hráčov. Na trestných laviciach ich v závere tretiny sedelo naraz deväť. Aj napriek tomu videli diváci v druhej tretine len jeden presilovkový gól. Postaral sa o neho Michalovčan Kolba, ktorý zvýšil v 36. minúte na 3:1. Do tretej tretiny vleteli Panteri ako poliaty živou vodou a už po dvoch minútach znížil na 2:3 Drevenák. Následne domáci skórovali ešte raz, no rozhodca gól neuznal, keďže bol podľa neho dosiahnutý vysokou hokejkou. V závere stretnutia hostia ešt dvakrát skórovali vďaka Linetovi a Hamráčekovi. Domáci už len skorigovali výsledok v poslednej minúte gólom Danialčáka na konečných 3:5 pre Michalovce. Už o dva dni neskôr vyzvali hráči Považskej Bystrice doma Trnavu. V tomto zápase sa im konečne podarilo zlú sériu pretrhnúť a po víťazstve 6:3 si na svoje konto pripísali všetky tri body.

 

 

Čítané 184 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
V sobotu 23. marca 2019 pokračovala III. futbalová liga ďalším kolom, v ktorom Pov. Bystrica vyhrala nad Galantou...
Trenčianska župa zmodernizuje odborné dielne na 11 stredných školách za takmer 9,4 milióna eur. Na...
Na SZŠ DSA v Považskej Bystrici sa konalo regionálne kolo v basketbale chlapcov a dievčat základných škôl....
Viacerí závodníci Slovenského zápasníckeho klubu v Považskej Bystrici už čoskoro zabojujú o medaily na...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás