FLASH NEWS
SPRAVODAJSTVO:
OKRESNÝ DOPRAVNÝ INŠPEKTORÁT OR PZ V POVAŽSKEJ BYSTRICI UPOZORŇUJE MOTORISTICKÚ VEREJNOSŤ, ŽE OD PONDELKA 04.06.2018 DLHODOBO DO 31.12.2019 BUDE NA CESTE III. TRIEDY Č. 1983 V K. Ú. MILOCHOV (ČASŤ POVAŽSKEJ BYSTRICE) V KM 5,270 AŽ 5,400, LOKÁLNE V ÚSEKU CESTY POVAŽSKÁ BYSTRICA - MILOCHOV MIMO OBCE MEDZI ČASŤAMI HORNÝ MILOCHOV A DOLNÝ MILOCHOV, ÚPLNÁ UZÁVIERKA UVEDENÉHO ÚSEKU CESTY Z DÔVODU VÝSTAVBY ZÁPADNÉHO PORTÁLU TUNELA MILOCHOV.
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA:
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM ,,ŽENSKÝ ZÁKON“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 22:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SKUPINY KANDRÁČOVCI, POD NÁZVOM ,,ŠAĽENE TURNÉ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 17. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V ŠPORTOVEJ HALE.
MESTO PÚCHOV VÁS POZÝVA NA PREDSTAVENIE UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 20. NOVEMBRA O 19:00 HOD. V DIVADLE PÚCHOV.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA KONCERT POD NÁZVOM ,,SENIOR PARÁDA“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 25. NOVEMBRA O 15:00 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO POVAŽSKÁ BYSTRICA VÁS POZÝVA NA KONCERT SPEVÁČKY LENKY FILIPOVEJ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE MIER.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA DIVADELNÉ PREDSTAVENIE POD NÁZVOM „KUBO“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 26. NOVEMBRA O 19:30 HOD. V DOME KULTÚRY.
MESTO NOVÁ DUBNICA VÁS POZÝVA NA PODUJATIE POD NÁZVOM ,,SNOW FILM FEST“, KTORÉ SA USKUTOČNÍ DŇA 29. NOVEMBRA O 18:00 HOD. V KINE PANOREX.
MESTO DUBNICA NAD VÁHOM VÁS POZÝVA NA VIANOČNÝ KONCERT POD NÁZVOM ,,SKOŘÁPKY OŘECHŮ“, KTORÝ SA USKUTOČNÍ 2. DECEMBRA V ŠPORTOVEJ HALE. ÚČINKUJÚ MARIE ROTTROVÁ S KAPELOU, JEJ HOSŤOM BUDE VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY.

Hokejisti HK 95 Považská Bystrica naposledy vyhrali 10. októbra, keď doma porazili Bratislavu. Po tomto zápse prišla séria piatich zápasoch, z ktorých si Panteri odniesli iba jeden bod za remízu s Topoľčanmi.

Navyše zápas s výberom Slovenska do 20 rokov skončil predčasne, keďže sa v Považskej Bystrici pokazila rolba. Za stavu 1:0 pre Panterov sa zápas nedohral a o jeho osude sa rozhodne za okrúhlym stolom. Pretrhnúť smolnú sériu chceli hráči Považskej Bystrice doma proti lídrovi z Michaloviec. Zápas nezačali Panteri dobre, keď už v 5. minúte poslal hostí do vedenia Mesaroš. V závere prvej tretiny dokázal domáci kapitán Koleda vyrovnať, no už o pár sekúnd neskôr viedli opäť hostia. Do vedenia 2:1 poslal Michalovce Róth. Druhá tretina sa niesla v znamení faulov a vylúčených hráčov. Na trestných laviciach ich v závere tretiny sedelo naraz deväť. Aj napriek tomu videli diváci v druhej tretine len jeden presilovkový gól. Postaral sa o neho Michalovčan Kolba, ktorý zvýšil v 36. minúte na 3:1. Do tretej tretiny vleteli Panteri ako poliaty živou vodou a už po dvoch minútach znížil na 2:3 Drevenák. Následne domáci skórovali ešte raz, no rozhodca gól neuznal, keďže bol podľa neho dosiahnutý vysokou hokejkou. V závere stretnutia hostia ešt dvakrát skórovali vďaka Linetovi a Hamráčekovi. Domáci už len skorigovali výsledok v poslednej minúte gólom Danialčáka na konečných 3:5 pre Michalovce. Už o dva dni neskôr vyzvali hráči Považskej Bystrice doma Trnavu. V tomto zápase sa im konečne podarilo zlú sériu pretrhnúť a po víťazstve 6:3 si na svoje konto pripísali všetky tri body.

 

 

Čítané 58 krát
Zahlasujte
(0 hlasov)
Kategória Šport

Najčítanejšie správySpravodajstvo v obrazoch

 
Hokejbalisti HBK Protef Považská Bystrica nastúpili v 11. kole hokejbalovej extraligy doma proti tímu HBK Skalica....
Od 15. novembra má Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja nepretržitú zimnú pohotovosť, aby v prípade,...
V 11. kole druhej hokejovej ligy seniorov si hráči MŠK Púchov zmerali sily so súpermi z Bratislavy.
Hokejisti HK ´95 Považská Bystrica ťahali dlhú sériu šiestich zápasov bez prehry. Tú prelomili v domácom...

Spojte sa s nami

Odoberať novinky

Vybrali sme pre Vás